Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Прикарпатті обмежено вилов форелі
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 13159   
Вівторок, 20 жовтня 2009 13:45
З 15 жовтня на Прикарпатті розпочався двомісячник з охорони нерестової форелі – розпорядження про його проведення підписав голова облдержадміністрації Микола Палійчук.

 

Як повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА, на період нересту (з жовтня по грудень) буде посилено рибоохоронні заходи на річках у передгірських та гірських районах області з метою створення сприятливих умов для міграції та осінньо-зимового нересту струмкової форелі, охорони нерестовищ і середовища її існування, збільшення запасів цінного виду риб.

Затверджено заходи двомісячника. Райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення, УМВС в області, Івано-Франківський територіальний відділ Верхнє-Дністровського державного басейнового управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства, Державну екологічну інспекцію в області, обласне управління лісового та мисливського господарства зобов'язано "посилити боротьбу з браконьєрством, вжити заходів щодо недопущення забруднення водойм, попередження загибелі нерестуючої форелі".

Обласному виробничому управлінню з меліорації і водного господарства заборонено проводити під час місячника роботи у водоохоронних зонах та прибережних захисних смугах водних об'єктів області, які можуть негативно вплинути на проходження нересту.

www.zaxid.net

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com