Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Поради спінінгісту по використанню приманок Mepps
( 11 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 11729   
Вівторок, 20 жовтня 2009 14:45

mepps Історія Mepps

1938: Народження MEPPS


Andre Meulnart, пристрасно любив рибалку і займався виготовленням спінінгових котушок і обертальних блешень в основному для особистого використання. Будучи інженером-механіком відомої компанії Peugeot, він використовував багато особистих винаходів при створенні своїх зразків. Чудова якість виробів Andre Meulnart - результат гранично-детальної розробки. Саме тому деякі зразки були запатентовані вже в 30-і роки. До 1938 року, бажаючи задовольнити постійно-зростаючий попит на вироби талановитого винахідника, в Парижі на Страсбурзькому бульварі утворилася компанія "Manufacture d'Engins de Precision pour La Peche Sportive" ( "Виготовлення приладів високої точності для спортивної риболовлі"). Так народився M.E.P.P.S.

1951: Вихід на ринок США


Весняним днем повоєнного 1951 американець Todd Sheldon з Вісконсіна рибалив на meulnart sheldonВовчій річці. Це був жахливий день, не вдавалося зловити жодної риби.

 

Використання випробуваних приманок з його коробки виявилося безуспішним. Тоді він прив'язав на пробу обертальну блешню, яка пролежала протягом двох років на дні плечової армійської сумки. Вона була подарована йому другом - військовослужбовцем, що дістав її у Франції, де той мав приємність перебувати.


На свій подив, Todd піймав на цю приманку чотири форелі загальною вагою понад шість кілограмів! У той час у власника фантастичною "оберталкі" вже були невеликі зв'язки з магазинами спортивних товарів, і він вирішив продавати "французькі оберталки", які справили на нього сильне враження.

 

Todd попросив свого армійського друга Франка Веллека організувати для нього поставки цих блешень. У Франка була в Парижі подружка, яка запропонувала міняти блешні на дамські нейлонові панчохи. Продаж нових "оберталок" йшла швидше, ніж подруга могла зносити нейлонові панчохи! Тоді Франк звернувся до творця MEPPS Andre Meulnart і познайомив його з Todd Sheldon для співпраці. Їх пристрасна любов до риболовлі не тільки дозволила приступити до роботи негайно, але й стала основою багаторічної дружби. Це і були перші трансантлантичні кроки MEPPS - приманок, які Todd Sheldon мріяв зробити номером один у США. З часом так і вийшло.MEPPS сьогодні: Для економічно успішного розширення MEPPS перемістився з Парижа в нові промислові приміщення площею 3000 кв. метрів, розташовані у Французькій Рив'єрі недалеко від Ніцци (Contes Paillon). Там сімдесят співробітників фірми виробляли блешні, що обертаються, які сьогодні продаються у вісімдесяти країнах світу. Крім того, у США реалізується величезна кількість цих принад - вони збираються з деталей, виготовлених у Франції. Фактично MEPPS до цих пір є єдиною в світі фірмою, виробничі потужності якої використовуються виключно для виготовлення блешень; єдиним власником спеціального високоточного механічного устаткування; єдиним розробником унікальних сплавів на основі міді і творцем найнадійніших покриттів. Крім того, тільки MEPPS проводить величезну роботу з американськими, канадськими та французькими науково-дослідними центрами з вивчення фізіології та поведінки риб. Всі роки свого існування MEPPS залишався вірним науковій точності і відданості спортивній риболовлі свого засновника.

 

Обертальні блешні мають саме широке поширення у світі. Чому?


Поза всякими сумнівами, вони дуже ефективно приваблюють рибу. "Оберталка" добивається набагато більшого, вона не просто викликає цікавість риби. Вона є складним автоматичним пристроєм, що створює послідовні сигнали, які здатні з великою ймовірністю викликати інстинктивну атаку хижої риби (як показує практика, не тільки хижої). Обертальні блешні - своєрідні мікропристрої, що генерують вібраційні, оптичні і електромагнітні ефекти, що впливають на рефлекторні реакції хижаків.

 

Як комплектуються по групах обертальні блешні MEPPS?


Технічні команди Mepps працюють над науково-дослідними програмами з вивчення поведінки риб різних видів та їх особливостей для визначення найбільш стимулюючих впливів на їх фізіологічні реакції. Такі дослідження дозволяють найкращим чином розробляти приманки MEPPS, погоджуючи їх якості з біологією риб. Крім того, завод MEPPS - практично єдиний у світі - використовує для виготовлення приманок механічне обладнання прецизійної точності і дотримує всі правила рибальського мистецтва. Тому блешні точно відтворюють ті чи інші ефективні сигнали, що абсолютно відповідають конкретним умовам (а також, конкретним видам і розмірам риб).

 

Яка форма пелюстки? Вибір "на слух". Як досягається ефективність при розробці обертальних блешень?


Іншими словами, яка "мелодія", для якої риби? Для хорошої гри на будь-якому мелодія для рибиінструменті потрібно слух. Навчіться слухати вашу "оберталку". У спінінговій риболовлі "слухають" руки, які дуже швидко навчаться розпізнавати опір при підмотці і правильно вибирати її швидкість, оцінювати якість і інтенсивність вібрації. У вас з'явиться можливість підбору або заміни приманки в залежності від умов та особливостей лову.

 

Це прогресивне вчення, яке починається і розвивається з AGLIA, що підходить для багатьох видів риболовлі. Наприклад, якщо опір при проводці стає занадто сильним, доцільно замінити її на AGLIA LONG. Якщо, з іншого боку, опір занадто м'який і розбитий, то можна непогано використовувати COMET з пелюсткою овальної форми, а для більшої активізації наситити проводку всілякими посмикуваннями, поштовхами, тобто зробити її аритмічною. Не можна також схвалити відсутність зміни точки лову або несвідомий вибір типу блешні і її забарвлення. Ніколи не слід відмовлятися від логічного методу, навіть його не випробувавши. (Насправді, логічний метод вибору приманок, будучи дуже ефективним, вимагає багаторічної практики. Однак його освоєння необхідне, оскільки в протилежному випадку ваша риболовля буде повністю залежати відвипадковостей).

 

Модель Кут обертання пелюстки Швидкість обертання пелюстки Вібрация Візуальний сигнал Tirage
AGLIA 60° від повільної до середньої безперервна стійкий оптимальний
COMET 45° швидка стаккато розділена мінімальна
AGLIA LONG 30° повільна замітна виражений оптимальний
LUSOX 25° повільна ззамітна виражена оптимальний
SYCLOPS & "S"

активна гра з інтенсивними вібро-, і візуальними сигналами

AGLIA


Приманка № 1 у світі, яка є основною "MEPPS" для всієї риби у всіх водоймах. agliaAGLIA - чудо-приманка для м'якої неквапливої проводки. Конус обертання пелюстки постійно пристосовується до сили течії, зберігаючи при цьому необхідну вібрацію. (Стале обертання AGLIA навіть при повільній швидкості проводки робить її незамінною при русі за течією). Не рекомендуються зайві прискорення, підйоми. AGLIA як би вибирає свій рівень в проводці на течії, зберігаючи привабливе обертання пелюстки. Ця приманка однаково хороша при лові на різних глибинах. Таким чином, одна умова - курс через воду. AGLIA завжди "жива" і приваблює хижаків. Ніяка інша принада не спіймала так багато риби у водоймах усього світу.

 

 

 

Mepps-Aglia

Навчання відчуттю "роботи" обертальних блешень MEPPS


Щоб допомогти починаючим успішно вибирати обертальні блешні MEPPS, дуже рекомендуємо навчитися чути їх опір під водою. Для тренувань використовуються переважно водойми без течії. Спочатку добре зробити кілька закидів AGLIA № 3, концентруючи увагу на відчутті опору і вібрації при проводці. При цьому початківець риболов міг би спробувати описати, що він відчув. При повторі вправи доцільно використовувати COMET № 3, а потім AGLIA LONG № 3. Після цього запропонуйте риболовові закрити очі, і, прив'язавши одну з "оберталок", попросіть визначити при проводці за, як вона називається. Незважаючи на невеликі помилки на початку, ви здивуєтесь, як швидко люди вчаться розрізняти та ідентифікувати ці три основні  приманкі. Ту ж вправу можна повторити спочатку на помірній і стійкій течії, а потім і на бистрині порогів. Виграшний досвід від цього навчання буде полягати в наступному:1. Рибалка отримує можливість оптимального вибору приманки при різних умовах лову
2. Рибалка знає, коли слід замінити приманку при невдачі.
3. Правильність вибору моделі, яка вирішить проблему з найбільшою ефективністюВивчивши особливості "роботи" кожної моделі, рибалка зможе швидко визначати по якостям роботи, що він відчуває, чи володіє його "оберталка" найкращими сигналами. Досить рідко доводиться вибирати з двох-трьох моделей, щоб знайти найбільш придатну. Досвідчений спінінгіст часто може вибрати правильну блешню, просто оцінюючи поглядом точку передбачуваної стоянки риби.

 

AGLIA MOUCHE

Для літнього лову риби (особливо обережної) на мілководді.

aglia mouchenoir

aglia streamepps


Ефективна, коли необхідні яскраві приманки. Рекомендована для лову форелі та іншої риби. Цілком придатна для закидання нахлистовим вудилищем.

aglia_streamepps

aglia mini saumon


Мальки ікряного кольору, якими оснащені ці приманки, добре ловлять форель, окуня і інші види риб

aglia mini saumon

Aglia fluo

Більш яскравий, більш глибокий.


Пелюстки FLUO добре видно навіть при освітленні ультрафіолетовим промінням, що доходять до найбільших глибин. Стимульовані ультрафіолетом, вони продовжують довго світитися, навіть коли інші кольори повністю зникають з поля зору. Крім глибини, ці принади дуже гарні в каламутній воді і при похмурій погоді.

Aglia fluo

Aglia fluo micropigments


Нанесені на поверхню цих блешень дрібнокристалічних кольорові пігменти зі стовідсотковим віддзеркаленням світла посилають мікросигнали, присутні у забарвленні багатьох водних і наземних об'єктів, що є кормом для риб.

 

Aglia fluo micropigments

Як вибрати колір пелюстки?

При полюванні хижаки орієнтуються не лише на вібрацію або шумові ефекти, дуже часто їх приваблюють світлові сигнали. Першу групу складають забарвлення пелюстки металевих відтінків. Загальне правило - чим яскравіше освітлення, тим більше затемнене забарвлення. Наприклад, "Срібло" вигідно при слабкому освітленні (ранок, вечір, хмарна погода), каламутна вода або глибоководні ділянки водойм. При середньому рівні освітленості (мінлива хмарність) найбільш відповідними є пелюстки холодних сталевих відтінків. При сильній освітленості або дуже прозорій воді з'являється необхідність придушити будь-який блиск, в цьому випадку використовують пелюстки "Мідь" та "Чорний". Крім яскравості, популярні різні колірні варіанти, що володіють здатністю впливати на фізіологічні особливості риб. Їх вміле використання здатне перервати будь-яку "забастовку" риб. Але слід згадати про те, що кольори та декораційні мотиви пелюсток MEPPS не випадкові, вони передають функціональні повідомлення, націлені на активізацію інстинкту хижака.


Основні критерії правильного вибору кольорів:


* Фарбування "Срібло" допоможе вам відтворити спалах луски білої риби при лові в темний час доби або на глибині. "Золото" - коли блешня імітує менш яскраві жертви: окуня, гольян або пічкура, а ще більш темні, коли риба полює на комах, личинки або німфи.
* Уважно слідкуйте і за кольором води: чистий має блакитний відтінок, квітуча - від водоростей зелена, торф'яний - коричнева. Відтінок води важливий у визначенні кольору "оберталкі". В одному випадку ви можете протиставляти колірні характеристики, в іншому підібрати гармонійне поєднання, створюючи імітацію  забарвлення жертви. У залежності від умов можуть виявитися успішними обидва варіанти.
* Приймайте до уваги температуру води. Оскільки риби відносяться до холодноводних організмів, їх метаболізм, і, отже, активність повністю залежить від цього показника. Для кожного виду є ідеальна температура, при якій життєдіяльність досягає свого піку. При зниженні температури відповідно знижується і активність. При сильному охолодженні MEPPS рекомендує використовувати дуже яскраві блешні, що обертаються. Коли температура води вище ідеальної, очі риб стають більш чутливими, тому саме час пом'якшити світлові сигнали, використовуючи більш спокійні забарвлення блешень.

Winner

winner

Surface_herbiers-metrics

Surface, herbiers


Полегшені обертальні блешні зі знімними трійниками. Зручні для риболовлі при проводках по поверхні, над корчами або водною рослинністю. Допускають використання надлегкої снасті, навіть варіанти з великими пелюстками. Дуже гарні для щуки і окуня.

 

Aglia Flying C

Peche en profondeur


Обертальні блешні з дуже важкою серцевиною у поєднанні з невеликим розміром пелюсток. Рекомендовані для використання на самій сильній течії, оскільки повністю зберігають якість гри. Дозволяють точно обловлювати глибинні ділянки. Рекомендовані для лососів та морської форелі, але можуть бути використані і при полюванні за іншою рибою у важких умовах.

Aglia Flying C

Aglia Spinflex


Серія цих блешень дозволяє застосовувати вантажі різної ваги. Груз-голівка має застібку, через яку до приманки приєднаний твістер. Пелюстка і твістер працюють однаково добре як при горизонтальній проводці, так і при вільному падінні. Приманка може використовуватися в товщі води, сунутися по дну; при проводці рибалка може змусити її виконати будь-які рухи. Крім того, їй доступна будь-яка глибина. Груз-головка може бути використана спільно з іншими блешнями. Рекомендовані для лову судака, щуки, окуня і ін риб.

Aglia_Spinflex

Aglia TW mino

Avec Mino interchangeable


Особливістю цієї приманки є те, що при русі вона нагадує поранену рибку.

Aglia_TW_mino

mino


Унікальне забарвлення досягається використанням блискіток і слюди в поєднанні з титановим і багатим золотим відтінком. Ця приманка відрізняється також дуже натуральною імітацією рибок.

mino

aglia TW

Hamegon demontable


Гвинтова застібка TW дозволяє не тільки зміну трійників, а й створення двухлепесткових блешень - тандемів, змінюючи освітленість, вагу, вібрацію і дальність закидання. Крім того, є можливість встановлення пластикових приманок, стримерів і натуральних насадок.

aglia_TW

Роль додатків

"Додатки" приєднуються до замку класичної моделі для забезпечення більшої ефективності. Вони можуть бути з природних або синтетичних волокон (вовна, пензлик, муха, стример), або із пластиків (імітація невеликої рибки або інша м'яка принада). Це може істотно розширити можливості основної принади і в окремих випадках захистити трійник від зачепів. Зрозуміло, при оснащенні різними доповненнями необхідно точно розраховувати їх вагу і об'єм. Цього правила суворо дотримується і сам MEPPS при проектуванні добавок; Aglia Mouche, Streamepps, Aglia Mini Saumon, Winner; Aglia Flying C, Aglia Mino, Comet Raimbo Twist, Comet Rainbo Mino, Blak Fury, Bug, Aglia Mini Saumon, Lusox, Timber Doodle ; і в тому числі Aglia TW Streamer, який втілив унікальний симбіоз справжнього стримера і  "оберталкі" для форелі, повністю зберігаючи при цьому якості кожного елемента, забезпечуючи  неабияку спокусу для хижака, при поєднанні спінінгової і нахлистової снасті.

 

Comet

Action papillonnante


Точна механіка гарантує хорошу роботу пелюстки навіть при численних збоях, які порушують напрямок осі обертання. Це означає, що Комета відчуває себе як вдома, у бурхливій воді і потоках, розбитих численними скелями і перешкодами. Її маневреність є козирною картою і в тихій воді, оскільки вдало копіює хаотичний рух пораненої риби.

comet

 

Black Fury

Риба - жертва кольору


Ці забарвлення - дуже багаті прикраси блешень, що відтворюють візуальні стимули найбільш звичних жертв: цвіркунів, коників, жаб, водних і земних личинок, гольянsв у шлюбних забарвленнях.

Black Fury

 

Тактика облову ділянки


Тактика лову на спокійній воді або повільній течії


Починайте облов ділянки по лінії півсфери, поступово збільшуючи дальність Облов ділянкизакидання. Така тактика, що іменується у фахівців "облов віялом", дуже ефективна.


На течії в порогах, на глибоких місцях і водоспадах:


Використовуйте той же метод лову віялом зі значно більш далекими закидами на глибоких місцях і звалах. Починайте закидання проти течії під кутом 90 градусів, поступово уповільнюючи швидкість проводки (оскільки зворотна підводка може відбуватися проти течії).

Дуже важливо зберігати контроль за швидкістю проводки і переміщенням вершини вудлища, щоб зберегти роботу і швидкість руху обертальної блешні на необхідному рівні, незважаючи на зміну течії і глибини. При закидуванні вгору за течією важливо, щоб вершина вудилища перебувала високо (намагайтеся не допустити захоплення жилки течією), тим самим зберігається необхідне обертання і вібрація приманки. При закидуванні вниз за течією кінчик вудилища повинен знаходитися майже біля поверхні води, а проводка здійснюватися з якнайменшою швидкістю, щоб оберегти жилку від перекручування, а приманку - від виходу на поверхню. У таких умовах рибалка може вибрати для успішного лову, наприклад, AGLIA LONG. Перебуваючи на береговій ловлі, ловіть  вгору за течією вздовж берега.

 

Bug

Les Cuillers-mouches


Характеристика BUG - це поєднання ефекту імітації мухи, посилена можливостями обертається блешні. Ребристий пелюстка-крило активізує інстинкт хижака. Цьому сприяє й сегментоване тіло. Галявина трійника насичена мікроблесткамі і забезпечує додаткові сигнали, що привертають хижака, подібно цільовим центру.

Bug

XD

Надглибока риболовля


Крапля, що швидко і рівно рухається  на глибині, навіть при швидкій течії. Блешні опускаються до риби, дивуючи її незвичайними кутами атаки.

xd

aglia long

Справжня вербова пелюстка


Завдяки своєму "вербової" пелюстці і більш тяжкому вазі, AGLIA LONG добре тримає повільне і стабільне обертання на найсильніших течіях. Рекомендуються для щільних потоків, швидкої та глибокої води, а також для лову проти течії. Хороша і для використання в озерах при полюванні на донних хижаків, які не реагують на швидкохідні приманки.

aglia long

Lusox

Розроблений для щуки


Це  "оберталка" зі свинцевою головою яка може рухатися надзвичайно повільно, зберігаючи свою вібрацію ідеально стабільною. Її пелюстка продовжує обертатися навіть у вільному падінні. Передбачена комплектація LUSOX зі знімними вантажами різної ваги типу "Avancon".

Lusox Fluo

Timber Doodle

Потужне покриття


За зовнішнім виглядом TIMBER DOODLE нагадують бур'яни. Вони виробляють хаотичні руху при плаванні. Їх щупальця вібрують при падінні. Вони мають вертикальну гру і однаково придатні як для лову закидуванням, так і доріжкою. Рекомендовані для лову судака, щуки і окуня.

Timber Doodle

Техніка лову коливальними блешнями SYCLOPS


S-подібна форма сприяє хвилеподібній роботі приманки, викликаючи відхилення в балансі, що породжує переривчасті і постійно поновлювані поштовхи. При лові на течії вона гарно управляється і зберігає всі привабливі властивості протягом всього дрейфу і на всій дистанції проводки від протилежного берега до ніг рибалки. Так само просто зупиняти проводку в точці передбачуваної стоянки риби. Приманка чудово утримує глибину, навіть при повільній проводці. В стоячій воді можливі різні варіанти гри, в тому числі і вільне занурення - "вмираюча рибка". Використовується і гарна гра вершинкою вудилища з раптовими посмикуваннями і зупинками проводки. Ця "коливалка" цілком придатна для спуску за течією із зупинкою в потрібній точці і подальшим утриманням. Чудова гра приманки гарантована і в цьому випадку. Блешня настільки гарна, що її виробник радить взяти саме її, якщо навіть ви вирішили обмежитися одним видом приманки. SYCLOPS можна рекомендувати і рибалкам-мандрівникам, вони гарантують йому максимальні шанси.

 

SYCLOPS

Швидке освоєння великих ділянок


Складний профіль має десять граней відбиття світла. Його рух, завдяки ідеальним коливанням в різних площинах, дуже точно імітує живу рибу - ідеальну жертву для хижака. Стійкість ігри гарантована при будь-якій швидкості проводки. Така характерна особливість полегшує і швидке охоплення великих ділянок стоячих вод (щука, судак, окунь), і забезпечує зручну ловлю на течії (лосось, кумжа, форель).

Syclops

Тандеми (Tandems )

З гнучкою віссю 

 

Гнучка вісь тандемів MEPPS надає приманкам додаткову м'якість руху, дуже схожу на природне плавання риби-жертви. Дуже велика гнучкість значно збільшує геометричний ефект, що дозволяє риболовові здійснювати складні і тонкі варіанти гри, пристосовуючись до умов лову. Крім того, при боротьбі з спійманої рибою в останньої практично немає шансів відчепитися через скручування або використовувати ефект важеля, як у звичайної жорсткої приманки. Робота двох пелюсток гармонійно погоджена: збільшуючи вібрацію, вони не заважають відповідності частот.
Збільшуються і оптичні сигнали, проте не надмірно. Будучи генераторами відмінних пульсуючих сигналів, вони практично не збільшують опір при підмотці.


"Гнучкі Тандеми" чудово демонструють нові і значні досягнення в риболовецькій техніці.

Тандеми

Як спустити блешню в товщу води: Метод "Зворотного відліку"


Завдяки своїй щільності ці "оберталки" за законом гравітації занурюються вниз; як наслідок, будь-яка глибина виявиться не безрибною, тим більше, якщо знати можливості використання даних приманок.


1. Вибір ваги обертальної блешні: теоретично тільки гідродинамічна форма пелюстки, а також різновид металу "оберталкі", та / або швидкість течії приводять до різної швидкості занурення принади до дна. Але, оскільки "оберталкі" прив'язані до жилки, діаметр якої вибирається відповідно до розмірів водойми (і передбачуваних екзеплярів), остання, маючи різні діаметри перетину, не може не вплинути на швидкість занурення. Таким чином, якщо "оберталка" № 1 прив'язана до жилки перетином 0,3 мм, то її занурення виявиться більш тривалим, ніж у № 4 на жилці 0,14 мм. В останньому випадку оберталка досягне дна дуже швидко, але жилка легко обірветься при хватці великої риби.


2. Оцінка можливостей дальності закидання: при лові хорошої риби не завжди існує необхідність дальнього закидання. Однак для успішного досягнення значних глибин необхідний деякий запас дальності, який у поєднанні з не дуже товстою жилкою і дозволяє приманці швидко досягати потрібної глибини. При збільшенні товщини жилки занурення більш повільне; природно, скорочується і дальність закидання. При лові глибоководної риби після закидання необхідно постійно підтримувати горизонтальне положення приманки щодо дна (що без достатньої дальності дуже складно). Крім того, дуже бажана (і ефективна) скануюча проводка, коли приманка точно повторює свої рухи згідно з нерівностями дна.


3. Рішення про початок проводки: цілком нормально, навіть при глибині в декілька метрів, починати проводку, зачекавши одну або кілька секунд після того, як приманка торкнеться поверхні води. Але це ефективно, коли риба тримається на поверхні, і, крім того, необхідна швидкісна проводка. Наступним варіантом, який відноситься до більш глибинної лові, є "Count Down" Метод, при якому ви подумки рахуєте секунди занурення приманки. Їх може бути чотири при першому закиді, вісім при другому - і так далі, до досягнення дна (постійно спостерігайте кут між жилкою і поверхнею води, тоді ви не пропустите моменту провисання жилки, що свідчить про досягнення приманкою дна). Відірвіть приманку від дна підйомом вершини вудилища. Прискорте підмотку, але стежте за тим, щоб добре почувати "ухили " і управляти її "роботою", зберігаючи кращий рівень вібрації, незалежно від наявності течії. Де немає небезпеки зачепів, можна допустити, щоб приманка злегка торкалася дна. Тепер різко підніміть приманку кінчиком вудилища. Така циклічна проводка дуже хороша, щоб обловлювати великі глибини, що перевищують 10-12 метрів, які зустрічаються головним чином на озерах і водосховищах. Аналогічна система проводки може використовуватися на річках, зазвичай не таких бездонних, але де течія уповільнює заглиблення "оберталок ".

 

Aglia TW Streamer

З гнучкою віссю


Ці приманки об'єднали в собі витончений вплив пливучого стримера, спеціально пов'язаного відповідно до правил спінінгового мистецтва. Крім того, ефективність гри значно посилюється вібрацією тіла Aglia. Стример зв'язаний на гнучкій вісі з переднім одинарним і потрійним хвостовим гачками. Він сформований з довгих волокон, більш ніж десяти різних сигнальних кольорів. Виразно читаються: очі, вогненно-червоні зябра, бічна лінія і мікроблисткі по всьому тілу.

Aglia TW Streamer

Великі приманки - велика риба


Багато великих риб (щука, сом, лосось, морська форель, кумжа, морський окунь та інші гіганти моря та екзотичних річок) можуть успішно ловиться на середні або порівняно невеликі приманки. Проте, у випадку з великими видами риб, успіх легше досягається при використанні більш великих приманок, які не тільки добре провокують атаку гігантів, а й чудово утримують спійману рибу на міцних гачках великих розмірів. Імовірність атаки великої принади серйозною рибою вище ще й тому, що солідні екземпляри, як правило, не бажають витрачати енергію на невелику жертву.Великі приманки працюють як великі, повільні й цікаві риби:

* Пелюстки обертаються з важкими і потужними вібраціями. Дуже помітні висвічування (спалахи), що стимулюють вихід хижаків доброго розміру, його цікавість і бажання перехопити здобич.
* Величезні тіла трійників, вовняні кисті, збільшують реальний розмір, не додаючи маси і не зменшуючи гнучкості. Вони сповільнюють хід приманки, поки їх роздутість і безперервно-хвилеподібний рух не трапляться на очі хижаків, породжуючи його фінальну атаку.


Приманка ніколи не буває занадто великою для по-справжньому трофейної риби.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com