Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Радикальний костюмований пікет "Ні мисливським притонам на українській землі!"
( 1 Vote )
Написав КЕКЦ Переглядів - 10923   
Вівторок, 27 жовтня 2009 12:08
Анонс радикального костюмованого екологічного пікету проти Держкомлісгоспу України

костюмований пікет4 листопада 2009 р. у 12.00 г. у Києві за адресою вул. Шота Руставелі, 9-А, біля будинку Держкомлісгоспу України, відбудеться радикальний костюмований пікет, який проводять Дружина охорони природи "Зелене майбутне", Люди за права тварин, Екоправо-Київ і Київський еколого-культурний центр.

Головні вимоги пікетуючих:

1) припинити варварське винищування диких тварин (яких після полювання просто закопують у землю) у Дніпровсько-Тетерівському спецмисливському господарстві (Київська область, Вишгородський район) і реогранізація його в національний парк або заповідник, як, до речі, це записано в Указі Президента В. Ющенка № 1129/2008 від 1 грудня 2008 р.

2) зняти з посади голову Держкомлісгоспу України М. Тимошенко і всіх його замів за саботування даного Указу.

3) Припинити в Дніпровсько-Тетерівському мисливському господарстві незаконне будівництво дач і незаконний відстріл червонокнижньої рисі.

Голова Держкомлісгоспу України Микола Тимошенко, начальник Київського обласного управління лісового і мисливського господарства В. Цибулько і начальник Дніпровсько-Тетерівського мисливського господарства М. Гордійчук саботують Указ Президента. Це пояснюється в першу чергу тим, що за високим парканом цього спецмисливського господарства давно йде прихований дерибан землі, невідомі люди якби з оточення Януковича ( а по деяким даним і сам Янукович) будують або вже побудували елітні дачі в цьому мисливському господарстві в урочищах "Острів", "Акація," а також у пірса. У закритому мисливському господарстві слуги народу і бізнесмени полюють не заради м'яса і шкір - звірі давно уражені радіацією, вони, розважаючись, убивають диких тварин з вишок і відразу їх викидають, як презервативи.

Крім того, єгері мисливського господарства незаконно убивають занесену у Червону книгу рись, яку вони брехливо обвинувачують, як і вовків, у "шкідництві".

Тим часом столична Київська область - ледве не єдина в Україні, де дотепер немає жодного заповідника або національного парку - все розтягнуте на спец зони для полювання. Їх тут створено для Адміністрації Президента або для Держкомлісгоспу більше десятка.

Радикальні екологи виступають категорично проти знищення диких тварин заради панських забав і перетворення всієї Київської області в мисливську зону. Ми вимагаємо відібрати мисливські привілеї у "слуг" народу і закрити всі мисливські вотчини, реорганізувавши їх у заповідники і нацпарки.

Під час пікету для народних депутатів і колишніх Президентів - Кравчука, Кучми, Шуфрича, Сивковича, Януковича й ін., а також для голови Держкомлісгоспу М.Тимошенка і його замів - мисливців буде організована нова народна забава - стрілянина з рогаток по надутим презервативам, на яких губною помадою будуть намальовані дикі тварини.

Запрошення взяти участь у забаві їм вже надіслані. Найбільш влучний стрілець одержить приз - справжню рогатку і пачку презервативів "Гусарські". Чому буде стрілянина по презикам - тому що всі наші елітні мисливці до того цинічні і жорстокі, що відносяться до диких тварин як до презервативів- використовували і викинули.

Тел. для довідок 067-715-27-90
Директор КЕКЦ
В. Борейко


 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com