Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Cезон колективних полювань на Львівщині
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12030   
Вівторок, 27 жовтня 2009 13:16

сезон колективного та облавного полювання24 жовтня на території Львівської області розпочався сезон колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин, який триватиме до 27 грудня 2009р.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Львівській області, проводити такі полювання дозволяється в складі не більше двадцяти мисливців, включаючи нагоничів, і не більше двох разів в одному мисливському урочищі протягом сезону.

Для всіх користувачів мисливських угідь Міністерством охорони навколишнього природного середовища України встановлено ліміти добування диких парнокопитних та хутрових звірів. Полювати необхідно за ліцензіями згідно з затвердженими лімітами добування звірів та Положенням про порядок поводження зі зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань.

Протягом цього періоду Державна екологічна інспекція в Львівській області спільно з Львівським обласним управління лісового та мисливського господарства, Управлінням МВС України в Львівській області ще більше активізує контроль за дотриманням користувачами мисливських угідь затверджених лімітів добування мисливських видів звірів, пропускної спроможності мисливських угідь та норм добування мисливської фауни, охорони державного мисливського фонду від браконьєрів, суворого дотримання мисливцями правил полювання.

Вголос

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com