Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Човен безпосередній атрибут Ловця
( 7 Votes )
Написав Борейко Роман Переглядів - 3298   
Середа, 28 жовтня 2009 15:19

ЧовенЛюди прагнули жити біля води, і природно використовувати речі такі, що плавають. Колоди або в'язки очеретів можуть зв'язуватися разом, аби сформувати плоти; порожнисті матеріали можуть бути вдосконалені, аби стати каное або човном. Як тільки придумали принцип водонепроникного корпусу з'являються плавальні елементи.

 

 

Незважаючи на еволюцію човна в основі його все ж залишився саме той перший примітивний принцип внутрішньої порожнини, і за цим принципом продовжують робити і до сьогодні. В часи коли з'явилися перші бокові стінки в човнів з перегородок з костей тварин це і були перші моделі пізніше вдосконалених сучасних катерів. За рахунок такого вдосконалення стало можливим будувати все більші і більші човни.

-----

Якщо Ви подорожуєте, і для Вас важливі поняття комфорту та хорошого обслуговування спробуйте скористатись послугами vip гостинниці від всеукраїнської мережі готелів Premier Hotel. Тут Вам неодмінно сподобаються відмінний сервіс та приємна атмосфера і при цьому, здивують - вельми доступні ціни.

 

Судно обшивають дошками які кріплять до цих середніх ребер поступово вводячи металеві конструкції аж у 19 столітті.


Відомі факти свідчать що після збиральництва і полювання на суші або з суші на берегах річок за допомогою певної зброї. Еволюція з приходом плаваючих елементів підштовхнула мисливця до того, що полювати можна безпосередньо на воді. Люди навчилися займатися рибальством і здобувати рибу в більших масштабах ніж з суші. Все вдосконалювалося пройшли століття але й сьогодні човен є не відмінним атрибутом як рибалки так і мисливця. На сьогодні човни це вже не плоти з очерету, а металеві, гумові конструкторські винаходи які забезпечують потреби ловця в залежності від поставленої задачі.

Premier Hotel

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com