Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Луценко обіцяє повернути ліси народу
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10072   
Четвер, 29 жовтня 2009 10:21
Луценко обіцяє повернути ліси народуЗгідно з Лісовим кодексом ліс не може передаватися в оренду. Передача території лісів в оренду є незаконною.  Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко під час робочої поїздки до Закарпаття, повідомляє прес-служба МВС.

"Згідно з Лісовим кодексом ліс не може передаватися в оренду", - зазначив він, тож отримання однією закарпатською фірмою в користування до 2036 року 20 тисяч гектарів лісу в оренду є неправомірним.

"Чинне законодавство не передбачає взагалі такого способу володіння лісом, а документи для підготовки такого рішення облрадою були сфальсифіковані", - сказав Луценко.

"Відповідна кримінальна справа по факту підробки порушена, тепер прокуратура розглядає можливість висунення звинувачень до конкретних посадових осіб - ми чекаємо таку відповідь від обласної прокуратури", - зазначив міністр.

За словами Луценка "є, на жаль, політики, для яких "война - мать родна". "Поки народ бідує, можна поцупити 20 тисяч гектарів лісу, як написано в цьому рішенні, разом з тваринним світом

: 10 ведмедів, стільки-то лосів, оленів. Гуцулів поки не записали", - зазначив він.

"Є поняття - постійне користування лісами в Україні. В основному це надається для лісгоспів, товариств рибалок і мисливців тощо - 7,5 мільйонів гектарів лісу в Україні надано саме таким способом", - сказав міністр.

"Згідно з Лісовим кодексом при передачі лісу у тимчасове користування, з метою ведення того чи іншого господарства, не передбачається, законом заборонено обмеження доступу громадян до лісу", - заявив він.

Луценко зазначив, що "передбачається лише обмеження ведення ними мисливства на тих територіях".

"Але в ліси будь-хто може заходити, гуляти, збирати ягоди, гриби, деревину (звичайно, не пиляти її, а збирати відходи деревини)", - сказав міністр.

"Міністерство зараз проведе комплекс заходів для того, аби були знищені всі обмежуючі споруди для будь-кого з українців по входу в будь-які ліси, що знаходяться в тимчасовому користуванні", - повідомив Луценко.

"Я зараз веду мову про багатокілометрові паркани, які не допускають в ліси новоявлених "власників" інших громадян, про КПП, про спеціалізовану охорону, яка не пускає простих, звичайних українців до лісів, в яких жили і мають жити вони і їхні діти", - сказав він.

Українська правда

 Коментарі  

 
#1 nadyk 30.10.2009 12:56
Його б слова да Богу у вуха!!!
А поговорить, тому що вибори... :-*
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com