Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливцю і рибаку теж потрібне здоров’я
( 1 Vote )
Написав Борейко Роман Переглядів - 11971   
П'ятниця, 30 жовтня 2009 18:59
Усім відомо що на вихідні вагома частина мисливців та рибалок виїжджають на полювання та рибалку де відбуваются зустрічі і спілкування. Знаючи катастрофічну ситуацію з грипом особливо на заході України, застерігаємо від надмірного спілкування на цей період і рекомендуємо ще раз продумати виїзд. Старайтеся не знаходитися в багатолюдних місцях, носіть марлеві пов'язки, частіше мийте руки та провітрюйте приміщення. Про все це свідчать факти які вказують що на даний момент інфіковано більше 40 000 людей, 32 чоловіки померло і число їх стрімко збільшується. Також станом на дану годину МОЗ України повідомляє, що пневмонія і грип викликані вірусом A/N1H1 (свинячий грип)
Симптоми захворювання: ломота в суглобах м'язах, надривний кашель, висока температура, нежить. При спостеріганні даних симптомів просимо не зволікати і звертатися по медичну допомогу.

З повагою і турботою HuntingUkraine!
 Коментарі  

 
#3 WALLY 02.11.2009 03:30
W przeszłości w USA lub Wielkiej Brytanii, nie mówiąc już o państwach totalitarnych, dochodziło do eksperymentów z bronią biologiczną. Do nielegalnego zarażania żołnierzy i cywilów, obywateli własnych państw, różnymi groźnymi chorobami. Dla mnie szczególnie niepokojąca była nie tak dawna informacja z Czech, gdzie tamtejsze służby medyczne wyłapały partię testów szczepionek na grypę sezonową zanieczyszczoną wirusem ptasiej grypy, która jest o wiele bardziej niebezpieczna od świńskiej. Nie znajduję innego wytłumaczenia tego przypadku jak czyjeś celowe działanie. Dlatego NIE UFAM ŻADNEMU RZĄDOWI, ŻADNEJ ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI. TE INSTYTUCJE, PODOBNIE JAK NIEKTÓRE MEDIA, OŚMIESZAJĄ TYCH, KTÓRZY NAWOŁUJĄ DO ZACHOWANIA CZUJNOŚCI.
 
 
#2 romanlviv 02.11.2009 02:22
Чому в хаті не обовязково сидіти просто потрібно як кажуть поберегти своє здоровячко виконуючи певні правила
 
 
#1 БОГУН 02.11.2009 00:09
Треба сидіти в хаті і щось написати на форумі :lol:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com