Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Допоможіть!
( 1 Vote )
Написав Анонім Переглядів - 3057   
Понеділок, 02 листопада 2009 10:22

limnycyaДоброго дня!
Пишу вам у зв"язку з тим, що не знаю куди вже звертатися. Я житель Івано-Франківської обл. Рожнятівського р-н. смт. Перегінськ. Я не одноразово ставав свідком браконьєрства навіть серед білого дня,- приїжджає машина до річки Лімниці і звідти вивалюються 4-5 дядьків на підпитку, всі одягнуті в камуфляж та ОЗК витягли з багажника електро-вудочку і давай глушити рибу я попробував до них заговорити, у відпоповідь отримав погрози фізичної розправи, і це відбувається не одноразово.

 

Тоді мій сусід звернувся до нашого єгеря пояснив ситуацію що сталася у відповідь почув приблизно таке цитую:  "давай називай прізвища, або показуй хто то робив і я щось зроблю".

Я єгеря ніразу не бачив на річці. І служби риб нагляду років так три точно. З такими темпами наша Лімниця стане 2-ю річкою за чистотою в європі правда у плані фауни.

Із Вікіпедії

Лі́мниця (Ломниця) - річка у Рожнятівському, Калуському і Галицькому районах Івано-Франківської області, права притока Дністра. Бере початок з джерел на північних схилах гори Буштул у Ґорґанах, на висоті близько 1150 м. У верхів'ї долина вузька, береги урвисті; у районі с. Ясень - асиметрична, з низьким правим і підвищеним лівим берегами. Нижче долина Лімниці трапецієподібна, завширшки до 4-7 км; у нижній течії ширина ii зменшуеться до 2 км.

Заплава майже на всьому протязі двостороння. Річище кам'янисте, у середній течії розгалужуеться на рукави. Ширина його у Передкарпатті досягає 20-60 м, глибина - 2 м. Похил річки 9,4 м/км. Живлення снігове і дощове. Максимум стоку припадає на весняно-літній період. Льодові утворення з'являються на початку грудня, льодостав - з 2-ї половини грудня до березня.

Гідрологічні пости діяли біля сіл Осмолода (з 1950 р.) і Перевозець (1904-1925; відновлений 1940 року). Воду використовують для водопостачання, ставки - для риборозведення. Споруджено водозабори та протиповеневі гідротехнічні споруди.

 Коментарі  

 
#2 vasyl eger 03.11.2009 16:27
:-? :-? sho porobysh :oops:
неподалік живу і часито сплавлявся по ЛІМНИЦІ ;-) ...мої сусіди постійно там сидять -браконєрствують з гарпунами ...сітами та і на ДНІСТРІ .БИСТРИЦІ
та і у мене біля хати в моєму ставку гімнюхє рибу вигорнули сіткою :-?
 
 
#1 мисливський клуб Карпатське братство Діани 02.11.2009 11:59
Шановий чоловіче! Дуже добре що ти спостережливий і небайдужий до проблеми охорони довкілля. З таким злом як браконьєрство необхідно боротися усіма дозволеними методами. Для початку слід поспостерігати, в які дні приїзджають браконьєри, в яку пору дня (ранок, обід, вечір, ніч), записати марку цього автомобіля, державний номерний знак, колір. Бажано зробити фотографії, хоч би мобільним телафоном. Цю інформацію (з фотографіями) необхідно скерувати в правоохоронні (міліція) та природоохоронні органи (Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області, Інспекція рибоохорони в Івано-Франківській області). Зрештою, якщо єгер не боягуз, він би міг організувати рейд по боротьбі з браконьєрством, запросивши взяти в ньому участь дільничого інспектора міліції та декількох небайдужих мисливців та рибаків. Як варіант, ці фотографії можна надіслати на мисливський портал, хай всі бачать хто нищить природу.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com