Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Біля кордону з Молдовою затримали «мисливця» за порушення правил зберігання та носіння зброї
( 0 Votes )
Написав ЗІК Переглядів - 10762   
Неділя, 08 листопада 2009 14:48
Прикордонники Чернівецького прикордонного загону затримали на українсько-молдовському державному кордоні українця за порушення правил зберігання та носіння вогнепальної зброї.

4 листопада о 14.00 прикордонний наряд «Прикордонний патруль» відділу прикордонної служби «Кельменці» (українсько-молдовський кордон, Кельменецький район Чернівецька область) за 300 метрів від лінії державного кордону затримав громадянина України з мисливською рушницею марки «ІЖ-58» та 14 набоями до неї.
Рушниця знаходилася у зібраному стані без чохла. Порушником виявився мешканець с. Россошани Кельменецького району Олександр С.

Після оформлення відповідних документів правопорушника передано співробітникам Кельменецького РВ УМВС України в Чернівецькій області. Відносно громадянина порушено адміністративну справу за ч. 1 ст.191 КУпАП «Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів».

Прикордонники нагадали буковинцям, що полювання в прикордонній смузі може проводитися лише за узгодженням з відповідними підрозділами Держприкордонслужби України.

__________________________________________________
Довідка ЗІКу.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, на Буковині полювання на самця козулі (з урахуванням селекційного відбору), самців і самок кабана, молодняк кабана, оленів благородних та молодняк (до 2-х років), самок козулі, а також колективне та облавне полювання на диких парнокопитих тварин триватиме до 27 грудня включно. З 8 листопада розпочинається полювання на зайця-русака та лисицю, яке триватиме до 17 січня включно.

Установленими днями полювання на копитних є субота та неділя, на хутрових – неділя. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць. Норми відстрілу лисиці не лімітовано.

Полювання на зайця-русака і лисицю проводиться за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь у межах установленої пропускної спроможності угідь.

Колективне та облавне полювання на парнокопитих тварин дозволено загонам з не більше двадцяти мисливців (з нагоничами включно) і не більше двох разів в одному мисливському угідді (кварталі, полі) впродовж сезону.

Добування вовка, лисиці та єнотовидного собаки дозволено здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовка та лисиці в не мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюється мисливцями з дозволу Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – з дозволу державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com