Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Закарпатській області міліціонер застрелив 23-річного браконьєра
( 1 Vote )
Написав ЗІК Переглядів - 10986   
Понеділок, 09 листопада 2009 20:51

8 листопада, в урочищі «Велика пасіка» поблизу села Кострино Великоберезнянського району Закарпаття працівник міліції при спробі опору застрелив 23-річного браконьєра Мирослава С., який разом з двома братами полював у заповідній зоні

Працівники Великоберезнянського РВ ГУ МВС затримали трьох братів - місцевих мешканців. 35-річний Володимир, 27-річний Юрій та 23-річний Мирослав знаходилися у заповідній зоні, не маючи відповідних документів на право полювання (зокрема не мали ліцензії на відстріл диких тварин). Не було з ними й єгерів, як того вимагають відповідні інструкції. Зате мали при собі дві гвинтівки марки «ІЖ». Чоловікам запропонували пройти до райвідділу міліції для з'ясування обставин і документування правопорушення. По дорозі між працівниками міліції та одним із затриманих братів - Мирославом, - виник конфлікт, під час якого той спробував вихопити зброю від 27-річного старшини міліції Андрія К. Правоохоронець застосував у відповідь вогнепальну зброю, внаслідок чого Мирослав С. був смертельно поранений.

Від усіх учасників інциденту було взято кров для встановлення факту вживання алкогольних напоїв. Матеріали за даним інцидентом передано для прийняття рішення у прокуратуру Великоберезнянського району. Водночас проводиться службове розслідування стосовно дій працівників міліції службою внутрішньої безпеки та інспекцією з особового складу ГУМВС.

Довідка ЗІКу.

Згідно зі ст.15.1 Закону України «Про міліцію», працівники органів внутрішніх справ мають право на застосування табельної вогнепальної зброї під час виконання ними своїх службових обов'язків: «Спроба особи, яку затримує працівник міліції із вогнепальною зброєю в руках, наблизитись до нього, скоротивши при цьому визначену ним відстань, чи доторкнутись до зброї, дають працівникові міліції право застосувати вогнепальну зброю».

Про це ЗІКу повідомили у ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com