Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На «риб’ячих» зимувальних ямах рибалити заборонено!
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 12036   
Середа, 11 листопада 2009 10:44
За десять місяців поточного року інспектори Львівдержрибоохорони викрили 1 тис. 316 порушень та наклали на нерадивих рибалок штрафів на суму 36 тис. 482 грн.
У браконьєрів вилучено 672 кг незаконно виловленої риби та 456 заборонених знарядь лову, у тому числі два електролови. Сума збитків, що завдали природі порушники законів, становить 13,79 тис. грн., до суду передано 210 справ. З першого листопада до 10 березня на теренах Львівщини заборонено будь-яке рибальство на зимувальних ямах. Де заборонено ловити і яких правил потрібно дотримуватись, щоб не потрапити до лав браконьєрів, розпитуємо головного фахівця Львівдержрибоохорони Івана Косача.

«Із настанням холодів риба стає менш активною і збирається на зимівлю у глибоких місцях - так званих зимувальних ямах, - розповів пан Іван. - Згідно із Правилами рибальства, у цей період заборонено будь-який вилов риби на зимувальних ямах».

У зимовий період любительський лов риби дозволений зимовими вудочками з блешнями вертикального блешніння, оснащеними гачками не більшими за №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків:

  • на водоймах загального користування, а також тих, що закріплені за громадськими об'єднаннями, - не більше п'яти на рибалку.
  • на водоймах, де впроваджено платне рибальство, - не більше десяти на рибалку.

У зимовий період через покриття водойм льодом, що перешкоджає доступу кисня, може статися задуха та загибель риби. Щоб запобігти втратам рибних запасів, Львівдержрибоохорона звертається до усіх користувачів водних угідь, товариств мисливців і рибалок із проханням постійно спостерігати за станом зимівлі риби і своєчасно проводити аерацію води.

http://www.wz.lviv.ua

Роберт ДОМАРАЦЬКИЙ

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com