Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Оптика DELTA OPTICAL
( 10 Votes )
Написав Юрій Переглядів - 13347   
Неділя, 29 червня 2008 23:41
do_zobacz_wiecej.jpg
Польська фірма Delta Optical з’явилася на ринку 1989 року, займається виготовленням і продажею оптичних приладів.luneta2.jpg
Цього року вона впровадила на ринок нову серію продуктів для мисливців.
 Особливої уваги заслуговують приціли під торговою маркою Титаніум з поновленням в двох варіантах 2,5-10*56 та 8*56.

Обидва приціли мають тубус 30 мм, що в певній мірі покращує поле зору при зближенні, яке для прицілу зі змінним рівнем зближення становить 126-34м/1000м. Застосування такого виду тубусу дає можливість кращої регуляції сітки прицілювання як по горизонталі так і по вертикалі, результатом чого є швидше і зручніше пристрілювання оптичного прицілу. lornetka.jpgПрисутність кільця регуляції кута з чутливістю одного кліку в 1 МОА, або 0,725см грає велику роль у правильному встановленні прицільної сітки. Лінзи прицілів мають багатошарове антирефлекторне покриття, яке запобігає «блікам» від поверхонь лінз, що може викривити зображення. Приціли цього типу мають прицільну сітку 4А IR з підсвіткою центрального пункту червоного кольору. Підсвітка має одинадцятиступеневий діапазон регуляції яскравості. Регулятор розміщено в передній частині прицілу, що значно полегшує роботу з ним. Нові приціли захищені від запотівання своїм наповнювачем - азотом. Також важливу роль відіграє герметичний корпус.
Перевагою прицілів Титаніум є висока проникність світла. Так для прицілу з параметрами 2,5-10*56 вона становить аж 94,54%, а для прицілу 8*56 - 85%. Застосування багатошарового покриття на всіх лінзах, а також високої якості скла дало можливість досягти гострого та виразного образу, а також доброго контрасту. Все це вказує на те, що такий продукт добре покаже себе в полюванні при поганій видимості як в день, так і в ночі. Вага і розміри прицілів є невеликими. В обох варіантах розміри не перевищують 700г і 350 мм довжини. Також треба згадати, що приціли 5-20*50 будуть мати бічну регуляцію паралаксу, регулятор якого знаходитиметься навпроти регуляції горизонтальних поправок, а не так як в попередніх прицілах – з переду корпусу.
Приціли фірми Delta Optical є водонепроникні та витримують тиск 3кг/см2. Нами було проведено перевірку витривалості оптики до струсів. Приціли були встановлені на гвинтівки kal .30-06. Після проведення декількох десятків пострілів, нами не було зауважено жодної зміни положення прицільної сітки та й інших встановлених нами налаштувань. Виробник гарантує стійкість до струсів в межах до 5500 J, що на нашу думку є хорошим показником.luneta1.jpg
Згідно з відомостей, що ми отримали від компанії Delta Optical знаємо, що скоро на ринку повинен з’явитися наступний продукт під маркою Титаніум. Приціл призначений для прицільних полюваль, але, ще може бути також чудовим розв’язанням проблем для осіб, які полюють на хижаків. Нова модель прицілу буде мати параметри 5-20*50 і сітку прицілювання 30/30, або Plex, з підсвіткою і так само, як раніше описаний приціл, буде мати регуляцію паралаксу. Світлопроникність згідно з висновком виробника буде становити біля 90-93%.
Окрім оптичних прицілів в асортименті компанії Delta Optical є багато видів біноклів, призначених не тільки для мисливства, але й для астрологічних, туристичних та орнітологічних спостережень. Зокрема заслуговують на увагу біноклі серії Форест з параметрами 10*42 і 8*42, а також біноклі Хантер з параметрами 8*56 і 9*63. Перші з них заповнені азотом, що запобігає запотіванню лінз, а багатошарове антиблікове покриття забезпечує ясний і чіткий образ. Біноклі серії Форест дуже добре показують себе під час денних полювань. Також ці біноклі можна сміливо використовувати під час нічних полювань на кабанів та хижаків. Біноклі серії Хантер являються біноклями з покрівельними призмами , що дає їм високий показник чіткості в сутінках, а також дуже ясним і чітким образом у всьому полі зору. Обидва біноклі захищені гумовим покриттям, що забезпечує надійніше «сидіння» в руці і запобігає вислизанню з рук. Також таке покриття збільшує амортизацію під час ударів.
Приціл MultiDot є продуктом призначеним для прицілювання на рухомі цілі, а чотири типи прицільних сіток дають нам можливість застосовувати його в різних погодних і ситуаційних умовах. Delta Optical використала тут прицільні сітки в вигляді двох різних крапок, хрестиків, а також крапки вмонтованої в коло. Ясність прицільної сітки в каліматорі MultiDot регульована за допомогою регулятора, який розміщений на ве рху кріплення. Каліматор одинаково добре показує себе як на комбінованій одноствольній зброї, як на двохствольних гвинтівках, які ми застосовуємо дуже часто на полюванні. kalimator.jpgПеревагою цього типу прицілу є мінімальне обмеження поля зору, можливість стріляти при слабкому освітленні, а також набагато легше і швидше схоплювати ціль, ніж при звичайній мушці. Каліматор MultiDot, крім того, дуже легкий, бо важить заледве 125 г, має вбудований монтаж ( від 11 до 14,8 мм), який підходить до чеських, російських гвинтівок.
Фірма Delta Optical співпрацює з такими виробниками оптики як Celestron, Yukon, Baader Planetarium,Vixen, William Optics, а також з іншими відомими виробниками, продукцію яких знає і цінує весь світ.
Вєслав Матишек

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com