Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Стережіться вовків
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 9667   
П'ятниця, 13 листопада 2009 11:52
Волки атакуютЦі хижаки з’явилися у нашому районі чотири - п’ять років тому, мігрувавши до нас з Черкащини і Кіровоградщини та сусідніх Чечельницького й Тростянецького районів. Їх популяція сягнула вже 17-20 осіб і завдає серйозної шкоди мисливському господарству.
Тому мисливські колективи, єгері, служба лісової охорони активно ведуть боротьбу з ними у нічних засідках, автомобільно-тракторних переслідуваннях, полюваннях у лісах, на кукурудзяно-соняшникових полях, у ярах і балках, очеретах. І не безуспішно. Якщо у позаминулому році їх було відстріляно три, то у минулому – вже 8, у нинішньому – вже шість (щойно одного біля Поташні)

Найчастіше вовки зустрічалися та відстрілювалися мисливцями у мисливських угіддях сіл Поташні, Флорино, Романівки, Малої Киріївки, Осіївки, зокрема хутора Партизанський, Кидрасівки, Голдашівки, Баланівки, Кошаринець, Війтівки, Сумівки, Дяківки, Тирлівки та Серебрії.
Враховуючи досить серйозну загрозу, нашим лісгоспом, першим і єдиним в області, прийнято рішення про заохочення мисливців за їх знищення – 300 гривень за відстріляного вовка та 10 набоїв до гладкоствольної мисливської рушниці, а також право на позачергове отримання ліцензії на полювання у мисливських угіддях підприємства.
З 7 листопада на території області розпочалося полювання на хутрового звіра та парнокопитних тварин. У цей період, як правило, найбільше знищується і хижих звірів. Тож хочеться, щоб у мисливців і відпочинок був приємним, і щоб мали задоволення ще й від виконаного обов’язку по знищенню у мисливських угіддях хижаків.


Автор: Микола ТЕМЧИШЕН, мисливствознавець по Бершадському району.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com