Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Проти міліціонера, який застрелив браконьєра порушили кримінальну справу за зумисне вбивство
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10969   
П'ятниця, 13 листопада 2009 21:54

прокуратура11 листопада прокуратурою області порушено кримінальну справу за умисне вбивство та перевищення службових повноважень проти старшини міліції, який застрелив 23-річного мисливця. За інформацією начальника слідчого відділу прокуратури області Валерія Савки, з’ясувалося, що 8 листопада, відпрацьовуючи лісові масиви Великоберезнянського району, помічник дільничного інспектора міліції райвідділу ГУ МВС України в Закарпатській області старшина міліції К. виявив на території урочища «Велика Пасіка» трьох мисливців.

 

Під час перевірки у них наявності відповідних дозволів на право зберігання та носіння мисливської зброї з’ясувалося, що у братів Володимира С., Юрія С. та Мирослава С. відсутні будь-які документи на право полювання.

Тому міліціонер попросив їх прослідувати в село Кострино для складання адміністративного протоколу про правопорушення. Під час цього між міліціонером та молодшим з мисливців, Мирославом, виникла сварка, у ході якої старшина міліції умисно, перевищуючи свої повноваження щодо застосування вогнепальної зброї, вистрілив із штатного автомата АКСУ – 74 у груди Мирослава. Від поранення той помер на місці.

За словами Валерія Савки, у діях старшини міліції вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст.ст. 115 ч. 1, 365 ч. 3 КК України, тобто умисне вбивство та перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки.

На даний момент слідство триває і прокуратура наполягає на взятті міліціонера під варту, – повідомляє «Закарпаття online».

 

У Закарпатській області міліціонер застрелив 23-річного браконьєра

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com