Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Леопарди у Вірменії знаходяться на межі зникнення
( 4 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11409   
Понеділок, 16 листопада 2009 14:32
Леопарди у ВірменіЛеопарди можуть зникнути з території Вірменії, розповів директор вірменської філії Фонду Дикої природи (WWF) Карен Манвелян агентству "Новини-Вірменія".
 

"На сьогодні у Вірменії залишилося всього 5-7 леопардів, цій благородній тварині загрожує небезпека повного зникнення", - зазначив він.

 

За словами Манвеляна причиною цього є те браконьєрство.

 

"Незаконне полювання, у тому числі на рідкісні види тварин, занесених у Червону Книгу Вірменії, в числі яких безоаровий козел, вірменський муфлон, леопард, бурий ведмідь, не припиняється навіть в заборонений період", - повідомив Манвелян.

 

"З одного боку, ми заявляємо, що ці тварини ендемічні для Вірменського нагір'я, з іншого боку - самі знищуємо їх", - сказав Манвелян.

 

Він також зазначив, що проблему браконьєрства можна вирішити шляхом створення територій, що охороняються.

 

"Недавно уряд Вірменія виніс, можна сказати, історичне рішення про створення двох нових територій, що охороняються, на півдні Вірменії: Національний парк "Аревік" і заповідник "Зангезур", - сказав директор вірменської філії Фонду. Він виразив надію, що створення таких територій вирішить проблему зникнення леопардів і інших рідкісних видів тварин.

 

Манвелян зазначив, що на території Національного парку "Аревік" зростає більше 1500 видів вищих рослин, з яких 24 види занесені у Червону Книгу Вірменії, 19 видів є ендемічними. Хребетні представлені 245 видами, з яких 49 занесені у Червону Книгу Вірменії, а 12 видів - в Міжнародну Червону Книгу.

 

РИА Новости

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com