Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Лісник брав металошукач та шукав боєприпаси
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 15132   
Четвер, 19 листопада 2009 17:36

Батько чотирьох дітей 41-річний Василь з села Перекалі Радивилівського району перетворив своє господарство на справжній арсенал. Щоправда, стверджує, що у дітей не було доступу до боєприпасів, отож за них не хвилювався. Як виявилося, чоловік «колекціонував» не лише снаряди, а й патрони та порох.

— Василь працює лісником. Вирушаючи у ліс, він брав металошукач та шукав боєприпаси. Каже, що придбав його спеціально, аби знаходити подібні речі, а також монети та металобрухт. Крупнокаліберним гільзам від патронів лісник навіть встиг знайти застосування — виготовляв з них втулки до січкарні. А от що робити зі снарядами, поки що не вигадав. Щоправда, про небезпеку Василь, за його словами, не здогадувався, — розповідає Марина Нонка з ВЗГ УМВСУ.

— Під час проведення обшуку працівники Демидівського райвідділу міліції виявили цілий арсенал боєприпасів часів війни, — повідомив заступник начальника Демидівського РВ УМВС, начальник слідчого відділення Руслан Ковальчук. — Лісник зберігав у господарській прибудові 855 патронів, вісім 30-міліметрових артилерійських снарядів та порох. Їх вилучили та направили в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Рівненській області.

Дослідження підтвердили, що снаряди були бойовими і могли вибухнути будь-якої миті. За фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. До речі, за незаконне зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років. Проводиться досудове слідство. Василю обрано міру запобіжного заходу — підписку про невиїзд.

— Я коли гриби збирав чи просто прогулювався, то постійно на патрони натрапляв. Такого «добра» у лісі чимало, — зауважує Василь. — Що металеве бачив — ніс додому. Лежало воно собі у сараї. Чи за дітей не боявся? Ні, бо вони доступу до моєї схованки не мали.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com