Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Рибалки Львівщини влаштували акцію протесту
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 13440   
Понеділок, 23 листопада 2009 16:54

Львівську обласну раду пікетували рибалки. Таким чином вони хотіли висловити протест проти дій Державної рибоохоронної інспекції у Львівській області, які незаконно штрафують рибалок та не присікають свавіллі із промисловим виловом риби на Добротвірському водосховищі.

Громадський інспектор рибоохорони з Червонограда Володимир Ткачик, який є одним із ініціаторів протесту, розповів, що неодноразово намагався здійснити перевірку на Добротвірському водосховищі, але обласне керівництво інспекції дало вказівку цього не робити. «По-друге інспектори незаконно штрафують рибалок, за те, що вони ловлять рибу у технічному каналі. Ми зібрали підписи 800 осіб щодо такого свавілля, відправляли документи до Києва, але результату немає», - додав він.

___________________________

Рибалки Львівщини протестують проти свавілля органів рибоохорони області - © "Щоденний Львів":


23 листопада близько 15 рибалок Львівщини пікетували Львівську обласну раду, протестуючи проти свавілля Державної рибоохоронної інспекції у Львівській області, –повідомив громадський інспектор рибоохорони з Червонограда Володимир Ткачик.

Свавілля, за словами В. Ткачика, полягає у тому, що працівники згаданої організації не здійснюють перевірок відлову риби на Добротвірському водосховищі. "Там немає жодного рибалки, здійснюється промисловий вилов риби. Коли ми захотіли прийти і перевірити, що там реально відбувається, керівництво рибінспекції сказало, "щоб ми туди не лізли". Натомість рибалок, які займаються риболовлею в техканалі, незаконно за це штрафують", – додав В.Ткачик.

Він додав, що ще раніше рибалки зібрали 800 підписів щодо незаконних штрафів: "Інформацію ми скерували до Києва, але звідти підтримки ми не отримали".

______________________

Державне управління екології та природних ресурсів в Львівській області здійснює координацію та контроль у галузі рибного  господарства.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 552 від 22.05.96р. ”Про перелік промислових ділянок рибогосподарських водних об’єктів” у Львівській області промисловими ділянками водних об’єктів визначено басейн р.р. Дністер і Зах. Буг з водосховищами. За 2005 рік промисловий вилов риби проводився тільки на СТРГ “Добротвірське“ у відповідності з розробленим Режимом (2003р.) і його Доповненням (25.11.05р.). На Добротвірському водосховищі промисел здійснювався риболовецькими бригадами Добротвірської ТЕС. Протягом року при обсягах вилову 25,5 т. риби, виловлено лише 2,8 т ( табл. 13.1). Держуправлінням проведено перевірку дотримання правил промислового лову, контроль за промислом проводився як іхтіологічною службою рибінспекції, так і її оперативною групою.

_______________________

Природна водозабезпеченість Львівщини

Природна водозабезпеченість Львівщини середня на Україні і становить на 1 км2 території 226 тис. м3/рік (місцевий стік), що в перерахунку на 1 мешканця – 1,82 тис. м3/рік.
Ріки області належать до басейнів Балтійського і Чорного морів. В межах Карпат в середньому на площу 1км2 припадає 1 км річок. На Передкарпатській височині густота річкової сітки зменшується, але річки стають більш повноводними.
На території області протікають ріки Дністер, Стрий, Опір, Західний Буг, Бистриця, Вишня‚ які в період весняної повені і випадання значних опадів створюють зони затоплення, особливо в Миколаївському, Самбірському, Мостиському, Стрийському, Дрогобицькому, Старосамбірському, Городоцькому, Жидачівському, Сокальському районах та місті Червонограді.
Водні ресурси нерівномірно розподілені на території області. Основним джерелом водопостачання в області є підземні води. Поверхневі води використовуються в обмеженій кількості, в основному, для рибоводних ставів, технічного водопостачання підприємств та в гірських районах – для госппитного водопостачання. У Львівській області нараховується понад 8950 річок загальною протяжністю 16343 км. Річки області відносяться до басейнів Чорного (Дністер, Стрий) і Балтійського (Західний Буг, Сан) морів. Найбільша кількість річок нараховується в басейні р. Дністер (5838), р. Західний Буг (3213) і незначна кількість в басейнах р.р. Сан

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com