Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
06.12.2009 в Черхавському лісі Самбірського району було застрелено дикого кабана
( 2 Votes )
Написав АНОНІМ - Повідомлення про браконьєрство Переглядів - 2448   
Понеділок, 07 грудня 2009 12:29
06/12/2009р., в Черхавському лісі, Самбірського району було застрелено дикого кабана. Ліцензії на відстріл кабана на ці вихідні ніхто не купляв (що було підтверджено)! Даного кабана нагнала собака мисливців Чуквівянських угідь, яку браконьєри намагались викрасти, так як собака прибігла до господаря з чужим металевим нашийником!
Хочу підмітити що дані браконьєри неодноразово викрадали  мисливських собак, або просто їх убивали. Браконьєри (половина з них немають навіть дозволів на зброю) щотижня виїзжають на браконьєрство в Черхавське лісництво і є наближеними "людьми" до органів які боряться з браконєрством. Ще хочу зауважити, що щороку мисливці угідь затримують браконьєрів, які ще до сезону полювання полюють по посівах, і по лісах та передають їх до (районних) органів ,що повинні самі виловлювати браконьєрів - та діло дальше кабінету пана ..... не йде і швидко забувається.
Чи можна дізнатись номер гарячої лінії (обласного рівня) куди можна цілодобово подзвонити у разі виявлення браконьєрів ?
 Коментарі  

 
#2 Держекоінспекція 08.12.2009 13:07
;-) в разі виявлення таких фактів пробуйте зазняти на телефон , фотоапарат . здійснити звукозапис . якщо вдасться затримуйте і негайно звоніть за телефоном 0672822007 Барабаш Микола Миколайович круглодобово виїдуть а також порадять що зробити щоб притягнути браконьєрів до відповідальност і
 
 
#1 Олесь 07.12.2009 21:35
Такі номери тел. цих панів як правило не працюють, бо не є ці бракоші конкурентами цих панів ;-)
А ситуація повсемісна 8)
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com