Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Австралійських верблюдів засудили до розстрілу
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 8741   
Четвер, 10 грудня 2009 14:29
Австралія верблюдАвстралійська влада почала відстріл диких верблюдів, що окупували селище на півночі країни, повідомляє агентство Рейтер.

Близько шести тисяч диких одногорбих верблюдів, гнаних засухою і спрагою, протягом останнього місяця тероризували поселення Докер Рівер (Docker River) в пустинних Північних землях Австралії. Стада тварин вільно бродили по вулицях містечка, ламаючи загорожі і лякаючи жителів, які вимушені були відсиджуватися удома.


"Уявіть, що ви пробуджуєтеся вранці, дивитеся у вікно і всюди бачите верблюдів! Страшно стає", - говорить житель міста Лайл Кенні.

У пошуках води тварини досліджували все місто: без їх уваги не залишилися кондиціонери і пожежні колонки, верблюди повністю зіпсували систему міської водної комунікації і зламали водокачку.

"Два тижні тому в поселенні не було взагалі жодної води. Верблюди зіпсували пожежні насоси, пошкодили систему кондиціонування в деяких будівлях. Ми навіть школу хотіли закрити через це", - повідомила агентство член ради поселення Джуд Прічард.

У понеділок австралійська влада почала звільняти Докер Рівер, населення якого складає всього 350 чоловік, від навали диких тварин. Верблюдів за допомогою вертольотів перенесли в пустелю, де снайпери почали відстріл. Влада заборонила знімати процес знищення тварин засобам масової інформації з побоювань бурхливої реакції суспільства. Але трупи вбитих верблюдів досі лежать у пустелі.

Довідка

До Австралії одногорбих верблюдів завезли в середині IX століття, їх використовували як в'ючних тварин при будівництві залізниці. Після закінчення будівництва верблюдів відпустили на волю за непотрібністю. Поголів'я верблюдів нестримно збільшилося за останні роки, оскільки в Австралії у них немає природних ворогів. Тому місцевій владі доводиться жорстко регулювати популяцію диких верблюдів.

 

Видео

video

РИА Новости

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com