Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Браконьєри «сплутали» зайця з козулею. Єгері протерли їм очі
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 2335   
Четвер, 10 грудня 2009 14:38

Лісова охорона Ратнівського лісгоспу впіймали трьох браконьєрів, які намагалися втекти від лісівників на іномарці з убитим звіром у багажнику. Замість полювання на зайців та лисиць чоловіки «ненароком» застрелили козулю.

Єгері надибали браконьєрів біля лісового масиву Гірниківського лісництва. Спочатку помітили два автомобіля, затим почули постріли. Залишивши одного охоронця стежити за машинами, лісівники побігли ловити порушників.

Тим часом до припаркованої на узліссі машини підійшов чоловік, сів за кермо і рвонув до лісу. Охоронець побіг за легковиком. Побачив, як невідомий зупинив авто, завантажив у багажник убиту козулю та поїхав на узлісся.

Коли браконьєри знову зібралися на узліссі біля автомобілів, лісові охоронці вийшли із засідки. Наказали мисливцям показати документи на зброю і відстрільні картки.

«Троє із компанії мали дозволи на зброю, а також відстрілочні картки для полювання на хутрового звіра. Але не на козулю. Наші працівники попросили відкрити багажники автомобілів. Один вони відкрили. Там нічого не було. А от легковик, де була схована вбита козуля, раптом рвонув з місця і почав утікати від охорони», - розповіли в прес-службі обласного управління лісогосподарства.

Розпочалося переслідування. Коли водій-утікач побачив, що єгері наздоганяють, то зупинив авто, відчинив багажник і викинув тушу звіра. Покинув машину і втік у ліс.

«Як з'ясувалося, то був загонич. Згодом він повернувся до своєї машини. Зробив вигляд, ніби нічого не знає, мовляв, гуляв лісом. Але в багажнику кров та шерсть козулі - відпиратися даремно», - каже прес-секретар лісоуправління Сергій Цюриць.

Затримані живуть у селах Річиця та Мельники-Річицькі. Складено протоколи про порушення полювання. У них вилучено зброю та застрелену козулю. Справу про браконьєрство передано до суда.

 Коментарі  

 
#2 мисливський клуб Карпатське братство Діани 16.12.2009 23:03
Дуже шкода що окремим представникам ловецького товариства так бракує елементарної мисливської культури...
 
 
#1 Хімік 10.12.2009 16:51
Ура!!! Побільше б таких рейдів.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com