Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Прикарпаття - 6 фактів браконьєрства за вихідні
( 0 Votes )
Написав Зорина КРЕЧКО Переглядів - 9291   
Середа, 16 грудня 2009 11:13

Працівники прикарпатської міліції продовжують здійснювати в мисливських угіддях заходи, спрямовані на недопущення фактів порушень правил полювання, використання незаконної зброї, упередження нещасних випадків. Правоохоронці краю днями виявили 6 фактів браконьєрства.

Зокрема, двічі затримували осіб, які вирушили на полювання у порушення вимог чинного законодавства, на Богородчанщині. У суботу в ході перевірки лісових угідь поблизу селища Солотвино затримано 40-річного місцевого чоловіка, який здійснював полювання з мисливської гладкоствольної рушниці, не маючи документів на право полювання. Вирушив до лісу полювати на звірів без належного дозволу й 24-річний житель іншого села цього ж району. Цей факт було задокументовано у неділю.

За подібні дії працівники міліції затримали та вилучили мисливську зброю у 62-річного жителя Верховинського району, 22-річного галичанина та 41-річного мешканця Надвірнянщини. А в Рожнятівському районі учора під час відпрацювання території одного з лісництв щодо виявлення фактів браконьєрства міліція затримала 37-річного чоловіка, який також перебував на полюванні у лісовому масиві незаконно. Понад те, виявилося, що його мисливська рушниця не є зареєстрованою відповідним чином в органах внутрішніх справ. Тож тепер вирішується питання про притягнення рожнятівця до відповідальності як за порушення правил полювання, так і за незаконне зберігання зброї.

Автор: Зорина КРЕЧКО, CЗГ УМВС в Івано-Франківській області
Источник: Коломия

 Коментарі  

 
#3 мисливський клуб Карпатське братство Діани 16.12.2009 22:57
З одного боку позитивним є те, що органи внутрішніх справ НАРЕШТІ долучаються до рейдів по боротьбі з браконьєрством. З іншого боку такі незначні показники за декілька днів рейдових перевірок ставлять під сумнів "результативніст ь" проведеної роботи. В даній статті немає жодного слова про єгерську службу, виникає резонне питання: НЕВЖЕ міліціонери рейдували самостійно? І останнє запитання: ЧОМУ не вказано прізвищ затриманих (наголошую ЗАТРИМАНИХ) а не браконьєрів, не вказано їхні професії, соціальний стан, тощо. Належно висвітлені засобами масової інформації факти порушень правил полювання (браконьєрства) , будуть тими профілактичними заходами, які попередять виникнення подібних ситуацій в майбутньому.
 
 
#2 Олесь 16.12.2009 21:27
Це так, щоб роботу показати :lol:
 
 
#1 ярий 16.12.2009 21:11
Слабо! :lol:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com