Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Найкращі човни від «SHTEL»
( 41 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12678   
Середа, 16 грудня 2009 12:49

Надувний човен shtelВідтепер любителі рибалки у хорошій компанії, прогулянок на воді, мисливці і навіть прихильники дайвінгу та інших водних розваг мають значно ширші можливості зреалізувати свої бажання. На українському ринку з'явилися надувні човни з ПВХ матеріалів "SHTEL". Завдяки поєднанню у них надійності та доступної ціни, такі човни дуже ймовірно, стануть для любителів відпочивати на водоймах не розкішшю, а напрочуд необхідним і улюбленим засобом пересування.

 
Віднедавна компанія "SHTEL" стала випускати в Україні плоскодонні гребні, моторні надувні та моторні кілеві надувні човни. Усі мореплавні засоби, які виготовляють під торговою маркою "SHTEL inflatable boats" є сертифікованими, їх випускають під наглядом Реєстру судноплавства України. Продукція компанії поєднала у собі інноваційні технології та досвід кращих, не лише українських, а й світових виробників. Усі човни збирають вручну, причому тут, в Україні, а не у Китаї, як практикує чимало інших фірм, які потім не відповідають за якість свого товару. Крім того, човни "SHTEL inflatable boats" проходять багаторівневу систему контролю. В результаті українські споживачі отримали якісну і довговічну продукцію, яка окрім того, має привабливий зовнішній вигляд і не менш привабливі ціни.

 

Надувний човен shtelНаразі компанія "SHTEL" випускає більше тридцяти моделей різних видів надувних човнів, які різняться не лише розмірами і комплектацією, а й дизайном та геометрією. Приміром, гребні плоскодонні човни призначені для рибалок, мисливців та усіх тих, хто полюбляє без зайвих проблем добре відпочити на воді. Вони дуже компактні й мало важать, тому такі човни можна донести навіть до найбільш важкодоступних водойм.
Моторні надувні човни з жорсткою сланню найбільше зацікавлять цінителів мисливства та рибальства. Основні переваги такого човна - його компактність, невелика вага, а також простота у збиранні-розбиранні. Вага такого човна не перевищує 30 кг, його можна спакувати в одну сумку, причому процес пакування займе не більше 20 хв.
shtel_3

Моторні кілеві надувні човни мають суцільний жорсткий настил і V-подібний профіль. Що це дає? Покращує мореплавні якості, керованість, робить їх напрочуд безпечними завдяки підвищеній стійкості. Такі човни є дуже універсальними. Вони підійдуть прихильникам рибалки у хорошій компанії, любителям дайвінгу, туристам і навіть звичайним сім'ям, які вирішать здійснити хорошу прогулянку на воді.

 

Але, як повыдомляє lovlyaryby.com на цьому компанія "SHTEL" не зупиняється і уже з 2010 року планує запустити нову серію надувних човнів. Від тих, що уже є на ринку, новинка відрізнятиметься тим, що буде виготовлятись з спеціальної тканини Hypalon. Це матеріал підвищеної міцності фірми PENNEL & Flipo. Якщо коротко - то цю компанію добре характеризує уже те, що останні сорок років вона є незмінним лідером у виробництві тканин для надувних човнів. Hypalon є стійким до стирання, нафтопродуктів, не боїться поганих погодних умов, а також УФ - променів, озону, високих температур. Незважаючи на усілякі випробовування, він також не втрачає свого первозданного кольору. До слова, у  "SHTEL" можна обрати не лише модель човна, а й його колір: це може бути оливковий, сірий, світло-сірий, чорний, камуфляж і зелений. А щоб ви уже 100% були впевнені у своєму виборі, компанія також пропонує трирічне гарантійне обслуговування усіх, придбаних у неї човнів.

 Коментарі  

 
#3 troyan_66 08.01.2010 21:37
[quote name="Схимник"]Лодки в натурі бачив, але в неті це перша інформація, яку я про них знайшов. Дев інтернеті можна подивитись на параметри, розміри і т.д

У компании есть мыло: , попробуй запросить прайс и каталог. Лодки дествительно класные, да и цены у дилеров приличные.
 
 
#2 Схимник 02.01.2010 22:49
Лодки в натурі бачив, але в неті це перша інформація, яку я про них знайшов. Дев інтернеті можна подивитись на параметри, розміри і т.д.
 
 
#1 valmon 24.12.2009 23:14
лодки действительно супер, советую...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com