Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
ACROPOLIS – мисливство та риболовство з комфортом
( 22 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 10994   
Вівторок, 29 грудня 2009 17:20

Acropolis-товари для мисливців та рибалокТі хто не виходять на полювання чи не виїжджають на риболовлю, помилково вважають ці заняття хобі. Це не просто захоплення, таке як плетіння гачком чи колекціонування  марок і не лише приємне проведення вільного часу, це – невід’ємна частина життя. Мисливський інстинкт закладений в нас природою, і життя в соціумі не змогло заглушити його в нас – мисливців та рибалок. Беручи в руки рушницю чи спінінґ, ми знову єднаємося з природою, відділеною від нас асфальтом і бетоном великих міст, відволікаємось від надокучливих побутових проблем.

http://www.huntingukraine.com/go2.php?http://acropolis-case.com/

 


Однак, подаючись за трофеєм, мисливцям та рибалкам доводиться все дальше від’їжджати від підкорених цивілізацією міст. Відповідно, все актуальнішим стає питання зручного та безпечного транспортування мисливської зброї, снастей, аксесуарів та супутнього обладнання у ці віддалені місця.  
Товари торгової марки ACROPOLIS створені саме для того, щоб забезпечити таке Акрополіс - великий асортимент товарів для рибалокзручне та безпечне транспортування.
У списку пропозицій від ACROPOLIS понад 60 найменувань. Рибалки знайдуть ориґінальні футляри різних розмірів для вудилищ, спінінґів, карпових вудилищ. Вудилища в цих футлярах можна транспортувати як зі знятими, так і прикріпленими котушками. Великий вибір сумок органайзерів дозволить рибалкам акуратно розмістити свої снасті і завжди мати їх під рукою. ACROPOLIS виробляє та продає  туристичні термосумки, футляри для котушок та шпуль, чохли для льодорубів і чохли для двигунів, які встановлюють на рибальські човни, окремі футляри для аксесуарів і зручні розкладні стільчики. 
Мисливці зможуть придбати різноманітні футляри для транспортування зброї як у зібраному так і у розібраному стані. Вартими уваги є і зручні мисливські рюкзаки з відділенням для зброї, швидкознімні ремені та патронташі, сигнально-звукові нашийники для мисливських собак, футляри для патронів, ковпачки для оптичного прицілу, ковпачки для ствола, муфти для приклада. У продажі є велика колекція оригінально оформлених дошок для трофеїв.
Acropolis - широкий вибір товарів для мисливцівТовари торгової марки ACROPOLIS забезпечують надійний захист, оскільки виготовлені з новітніх високоякісних водозахисних матеріалів, таких як неопрен та EBA, а також з поліестеру, водонепроникного брезенту, шкіри та морозостійкого шкірозамінника.
Спеціальна система захисту, яка є невід’ємною частиною кожної моделі виготовленої торговою маркою ACROPOLIS вбереже вашу зброю і снасті від пошкодженнь, можливих при транспортуванні, а ергономічна конструкція чохлів та футлярів дозволить компактно розмістити їх у багажнику вашого автомобіля. 
Спеціалісти з розробки моделей фірми ACROPOLIS та виробники працюють у постійній взаємодії, оскільки як творчі так і виробничі потужності торгової марки сконцентровані на одній території.  
Розробляють ці товари висококваліфіковані спеціалісти-практики, які самі є досвідченими мисливцями і рибалками. Крім того, експериментальні моделі тестуються мисливцями та рибалками, які висловлюють свої зауваження і побажання. У продаж товар надходить лише після того, як всі ці зауваження будуть враховані.
Основною ж перевагою товарів торгової марки ACROPOLIS являється ексклюзивність розробок моделей - не копіювання закордонних аналогів, а власні розробки, під час створення яких враховуються особливості природних умов у яких модель буде використовуватись. 
Як результат, у магазини надходить продукція, що не поступається аналогам, випущеним закордонними виробниками, зате має конкурентну ціну.
В Україні продукцію торгової марки ACROPOLIS можна купити в усіх магазинах, що спеціалізуються на продажі товарів для мисливства та риболовства.
Вироби фірми ACROPOLIS продаються не лише в Україні, але і у Росії, Білорусії, Польщі, Германії та Франції.

 Коментарі  

 
#5 ярий 13.01.2010 21:42
розроблені оригінальні під мисливський колір практичні кофери для ноутбуків на фірмі акрополіс.Мені уже вдалося придбати.супер!
 
 
#4 ОлегП 13.01.2010 13:03
Фірма робить багато цікавих і якісних речей. Але є ще над чим працювати... :-)
 
 
#3 мисливський клуб Карпатське братство Діани 12.01.2010 23:41
Безперечно, товар фірми "Акрополіс" є якісним та надійним, ціни - доступними. Члени нашого клубу вже протягом декількох років користуються як чохлами для зброї, так і іншими мисливськими аксесуарами, виготовленими вказаним підприємством. Зауважень щодо якості придбаної продукції немає.
 
 
#2 Схимник 02.01.2010 22:44
фірма дуже класна, якісні вироби, шкода що немає можливості купувати їхні товари через інтернет.
 
 
#1 ярий 30.12.2009 01:40
цього року фірма акрополіс,наскі льки я знаю,приймала участь в міжнародній виставці в Нюрнбергу і була дуже цікавою для західних країн.Виробами від акрополіс зацікавилось багато західних фірм.Мисливці починають дивитись на якість ,а не на ціну,як в китайських виробах.В період кризи більше приходиться думати про якість а не ціну,бо всім відома приказка- скупий тратить двічі.Купивши дешеву річ і не якісну,завтра знову прийдеться купувати.В акрополісі дійсно якість говорить про товар.Я особисто дуже багато речей маю від акрополісу і вже роки.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com