Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Природний парк "Синевир" збільшився на 2,3 га
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 8794   
Середа, 30 грудня 2009 12:25

Президент Віктор Ющенко розширив територію національного природного парку «Синевир» на 2304 гектарів землі. Про це йдеться в указі глави держави від 29 грудня.


Згідно із указом, парк розширено «з метою збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів Українських Карпат».

2304 гектарів землі, на які розширюється парк, вилучаються в державного підприємства «Хустське лісодослідне господарство» і надаються національному природному парку в постійне користування.

Згідно із указом, Кабінет міністрів має затвердити у тримісячний термін зміни до Положення про національний природний парк «Синевир».

Протягом 2010-2011 років уряд має підготовити матеріали та вирішити питання щодо вилучення і надання 2304 гектарів земель національному парку «Синевир» у постійне користування, а також розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проект землеустрою з організації та зміни меж території національного природного парку, отримати державний акт на право постійного користування земельною ділянкою у зв'язку з розширенням його території.

Крім того, уряд має передбачати під час доопрацювання проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та підготовки проектів законів про Державний бюджет України на наступні роки кошти, необхідні для функціонування національного природного парку «Синевир» з урахуванням розширення його території.

Нагадаємо, минулого тижня Ющенко розпорядився створити національний парк «Синьогора» за рахунок 10 886 га лісгоспу «Сивульський».

proUA

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com