Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Львові зимуватиме лелека та піщаний удав
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 8463   
Середа, 30 грудня 2009 13:16

За останні кілька місяців колекція Львівського еколого-натуралістичного центру поповнилась кількома цікавими експонатами, - повідомила КЕПУ прес-служба Львівської міської ради.

 

«Тепер відвідувачі зоовиставки зможуть побачити кілька нових хамелеонів, які, до речі, почали розмножуватись, відклали яйця. Тепер ми чекаємо результат інкубації. З'явилась і нова лисичка. Разом їх зараз три», - розповів директор Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Знайшла притулок і лелека, яка була травмована, а в центрі їх виходили. «Лелеченя стало ручне і як собака ходить за людьми. Дуже цікавий експонат. Коли бачиш його дуже близько, то зовсім інше враження, ніж здалека», - додав Ігор Антахович.

Поповнили колекцію і кілька видів нових павуків та плазунів, зокрема піщаний удав. Нагадаємо, що у «міському зоопарку» живе пара бабаків - Міша і Маруся. Зараз вони сплять, а 2 лютого прогнозуватимуть погоду на 2010 рік.

Зоовиставку можна побачити, завітавши у Львівський міський дитячого еколого-натуралістичний центр, що на вул. Кубанській, 12. Виставка безкоштовна.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com