Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Швеції відкрито полювання на вовків
( 1 Vote )
Написав Editor Переглядів - 11129   
Понеділок, 04 січня 2010 15:02

У Швеції відкрито полювання на вовківУ Швеції мисливці вперше за минулі 45 років почали полювати на вовків по тому, як парламент проголосував за те, щоби зменшити популяцію вовків у лісах країни.

Як повідомило шведське радіо, понад половину з дозволеної парламентом квоти 27

хижаків могли вполювати вже в перший день мисливського сезону: 9 вовків застрелено в районі Даларна і до 9 у Вармланді.

Сезон полювання на вовків завершується 15 лютого.

За оцінками, після відстрілу у Швеції залишиться приблизно 210 вовків. Загалом у полюваннях хочуть узяти участь приблихно 10 000 мисливців.

В районі Даларна відстріл вовків припинено, бо його квоту у 9 вовків уже забито. Крім того мисливці поранили ще 5 тварин.

Щоразу, коли мисливець поцілює у вовка, він зобов'язаний повідомити про це місцеву владу, яка веде статистику відстрілу хижаків на своїй території.

Шведські мисливці стверджують, що запроваджені в країні заходи не дозволять вполювати більше вовків, ніж дозволено урядом.

Ґуннар Ґлорссон, представник Шведського товариства мисливців, сказав у радіоінтерв'ю: "Діють багато регуляційних механізмів, а мисливці зобов'язані щогодини перевіряти місцеві квоти."

Попри це шведські природничі організації скритикували рішення відкрити полювання на вовків. Вони кажуть, що це суперечить закондавству ЄС і що популяція вовків у Швеції ще не досягла стабільного рівня.

Товариство збереження дикої природи Швеції планує подати скаргу на уряд країни до Європейської комісії.

BBC

Незручне сусідство

мапа

До запровадження заборони на полювання у 1970-их роках на півдні Скандинавського півострова вовків майже повністю винищили.

Швеція і Норвегія спільно працювали над відновленням цього виду хижаків у лісах уздовж спільного кордону. Коли 2001-го року Норвегія дозволила відстріляти частину вовків на своїй території, Швеція висловила дипломатичний протест.

Однак шведський парламент ухвалив рішення, що популяція вовків у Швеції не повинна перевищувати 210.

Ґуннар Ґлорссон з Товариства мисливців Швеції: "У нас було багато пробелм через вовків - у районах оленеводства, на фермах великої рогатої худоби і у самих мисливців, бо вони вбивають наших цінних мисливських собак. Відколи вовки повернулися, нам доводиться з ними миритися, але кількість треба регулювати."

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com