Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Новинки Delta Optical - коліматор MultiDot та бінокль 8х56 ED
( 7 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5767   
Вівторок, 05 січня 2010 23:57

коліматор MultiDot Delta Optical Делта ОптіцалЦя добре відома мисливцям і стрільцям фірма займається не лише біноклями та оптичними прицілами і дальномірами, а також виготовляє різноманітні мікроскопи (у тому числі і цифрові), які вірно служать учням, викладачам та колекціонерам - одним словом усім, кого огорнула дослідницька манія. Дякуючи телескопам від Delta Optical ми також можемо пізнавати світ космосу. Ця особливо активна фірма впроваджує на ринок нові конструкції та застосовує новітні матеріали і технології.

приціли Tytanium 2,5-16x50 Delta OpticalОдним з прикладів може бути оптичний приціл із можливістю великих наближень. Більш ніж 6-ти кратний зум мають оптичні приціли Tytanium 2,5-16x50; 5-20x50, а також 4,5-30х50, усі вони мають регуляцію паралакси, а параметрами та якістю не поступаються товарам відомих світових марок.

Останнім часом серед продукції Delta Optical з'явились такі дві новинки: перша - це розроблений на замовлення мисливців коліматор MultiDot, який по конструкції майже ідентичний із коліматором відомої марки Docter із такою ж самою регуляцією розміщення червоного пункту. Яскравість точки, що світиться регулюється автоматично в залежності від кількості світла в оточенні.

Коліматор можна закріпити за на шині Weaver'a або на типовій монтажній шині шириною від 6-14 міліметрів. (Ціна +\- 120$). Лінк


DeltaOptical бінокль 8х56 EDДругою новинкою, яка заслуговує на увагу є бінокль 8х56 ED із полем зору збільшеним до 7,25 градусів. Дякуючи цьому на відстані 1000 метрів видно відрізок довжиною 130 метрів, а на відстані 40 метрів відрізок довжиною понад 5 метрів, що є особливо важливим при спостеріганні за ціллю під час сильних сутінків. У біноклі також використано нові лінзи - флюрисцентні (так звані ED), які загострюють контури, що допомагає відрізнити звіра в зграї. Лінк

 

Більше інформації на сайті

Делта Оптіцал Delta Optical

 Коментарі  

 
#2 red 14.08.2014 18:45
де можна заказати каліматор на08 на тоз 34 відповіді пишіть сюди vk.com/dragoadist
 
 
#1 Lucky 16.03.2010 12:57
в мене такий є. Сууупер річ :-)
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com