Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Облава на українського медведя у польському Перемишлі
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 9520   
Понеділок, 11 січня 2010 01:35

Облава на українського медведя у польському Перемишлі Два дні прикордонний Перемишль (Республіка Польща) жив неординарною подією: вулицями міста над Сяном прогулювалася ведмедиця. Минулої п'ятниці місцеві служби були підняті на ноги. Поліцейські разом з ветеринарами довго ловили ведмедицю, а потім ще довше, за допомогою уколів, намагалися її приспати. Про це повідомило "Польське радіо".

 

Облава на медведяУ Перемишлі спершу були впевнені, що королева лісів прийшла до міста з України. Проте з найближчого до польського кордону українського зоопарку у Самборі Львівської області, повідомили, що ніхто не намагався тікати, усі три ведмеді - Боря, Маша й Миша знаходяться на місці.

Тим часом, у Перемишлі 150-ти кілограмова ведмедиця виявилася абсолютно здоровою, їй одягли нашийник з чіпом, і у суботу вивезли в Бєщадський ліс.

На стику польсько-українського кордону ведмеді - не рідкість. У Польщі усього 100 ведмедів, із них - 90 - на Підкарпатті. Деякі з них взимку не сплять, чого й стали свідками жителі міста Перемишля

 Коментарі  

 
#1 vasyl eger 11.01.2010 21:57
my b ziily xaxa ne yak poliaki vipustyly :lol:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com