Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Київські екологи знову виграли суд в захист прав вовків
( 2 Votes )
Написав КЕПУ Переглядів - 12424   
Четвер, 14 січня 2010 13:07

захист прав вовків11 січня 2010 р. Окружний Адміністративний суд м. Києва задовольнив в повному обсязі позов Київського еколого-культурного центру і Екоправо-Київ до Держкомлісгоспу України, визнавши його дії відносно відстрілу вовків незаконними

 

Екологи звинуватили Держкомлісгосп у затвердженні незаконних такс з придбання іноземцями трофеїв вовків (згідно конвенції Берна, яку ратифікувала Україна, це заборонено), а також в організації Держкомлісгоспом незаконних, у тому числі навесні, бригад мисливців що постійно діють по відстрілу вовків (згідно Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження", будь-який відстріл диких тварин під час їх розмноження заборонений). Тепер, за рішенням суду, Держкомлісгосп України буде вимушений привести свої відомчі документи відповідно до українського і європейського природоохоронного законодавства і обмежити знищення вовків.

 

Слід підкреслити, що за нашими даними, вовків в Україні залишилося мало, всього біля 1 тис. голів. Вовк занесений в Міжнародну Червону книгу, Європейський Червоний список, майже у всіх європейських країнах він занесений в національні Червоні книги (наприклад, в сусідній Польщі), або охороняється частково.

Ця перемога в захист українських вовків взята нами в рамках нашої Всеукраїнської програми по захисту вовків. У травні 2007 р. ми вже отримали першу судову перемогу над Держкомлісгоспом по вовкам - тоді Господарський суд м. Києва заборонив в Україні вбивати маленьких вовченят і вагітних вовчих, - зазначив директора Київського еколого-культурного центру Володимир Борейк.

Тепер ще одне досягнення - заборонено продавати трофеї вовків іноземцям (а значить, вовків менше стрілятимуть), а також заборонено вбивати вовків навесні, в період розмноження. Нами зроблені і інші законодавчі заходи по обмеженню в Україні вбивства вовків - думаю, вже найближчим часом вони набудуть форми закону, - додав еколог.

 

wolf-ukraine

(!!!)

КЕПУ

 Коментарі  

 
#2 doctorTI 18.01.2010 23:21
:cry: Люди допоможіть знайти кобеля естонської гончої для в'язки у вінницькій обасті:cry: :cry:
 
 
#1 Ziko 14.01.2010 23:25
:D Борейко такий Еколог як я Балярина
А забороняти відстріл вовка там де їх немає це по Європейськи.
Пропоную також заборонити відстріл оленя Північного, лемінга, білого ведмедя, скунса, бор..ка, лемура.... в Україні, в зв♥язку з невизначеною його чисельністю :-*
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com