Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Міжнародна виставка Ловецтва, Стрілецтва і Рекреації Хубертус Експо 2010 в Польщі
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11761   
Неділя, 17 січня 2010 21:29

HUBERTUS EXPO 2010 Міжнародна виставкаНам надзвичайно приємно запросити Вас до участі у 7-й Міжнародній Виставці Ловецтва, Стрілецтва і Рекреації Хубертус Експо 2010.

HUBERTUS EXPO Міжнародна виставка Ловецтва, Стрілецтва і Рекреації є найбільшою виставкою у Польщі в цій сфері, минулого року на нашій виставці свій асортимент представило біля 100 фірм як з усієї країни так і з-за кордону, нас відвідали понад 10 тис. відвідувачів мисливців та любителів ловецтва. Хубертус Експо це не тільки місце де можна здійснювати реалізацію своїх товарів, але також здобути багато контактів, які у майбутньому принесуть неабияку користь.

На нашу виставку ми запрошуємо представників фірм із багатьох сфер: виробників та дистриб'юторів зброї, амуніції, оптики, одягу, додаткових інструментів для мисливців, ювелірів, виробників товарів із шкіри та всіх інших фірм, діяльність яких пов»язана із ловецтвом та стрілецтвом.
З приємністю повідомляємо, що наша виставка буде відбуватись у днях 16-18 квітня 2010 року у Торгово-Конференційному Центрі МТ Польща вул.Марса 56 у Варшаві.
У цьому році ми передбачили для Вас акційну ціну, яка ми маємо надію, заохотить Вас до співпраці з нами та участі у Виставці Хубертус Експо 2010. Деталі щодо акційної пропозиції можна побачити у на новій Інтернет сторінці Виставки: www.hubertusexpo.pl, на якій також присутні умови виставки, формуляр заявки та каталоги додаткових послуг, які допоможуть Вам у аранжуванні власної виставкової площі.
Маємо надію, що наша пропозиція Вас зацікавить і ми зможемо налагодити співпрацю в рамках організованого нами заходу.

 

Polski Zwiazek Lowiecki Hubertus Expo Hunting Ukraine

Організатори VII Міжнародної Виставки
Хубертус Експо 2010

 

HUBERTUS EXPO 2010

www.hubertusexpo.pl


**************

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com