Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Біля берегів Криму може стати більше риби
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10518   
Понеділок, 25 січня 2010 12:50

Ініціативна група рибалок Ялти почала збір підписів за заборону промислового лову риби в двохмильній зоні від берегової смуги у межах Великої Ялти.

Як пояснив член ініціативної групи, голова громадської організації підприємців Сергій Віжунов, рибалки вважають, що промисловий лов риби має бути заборонений «в цілях збереження морських ресурсів в курортному районі Південного берега Криму».

Впродовж останніх років в прибережній морській зоні на відстані 150 метрів від берега систематично здійснюється промисловий вилов риби великими сейнерами із застосуванням тралів. Це, на думку ялтинських рибалок, приводить до знищення біологічної різноманітності і погіршення екологічного полягання в регіоні.

С. Віжунов повідомив також, що збір підписів проходить щодня в районі шостого причалу Ялтинської набережної до 27 січня.

Як повідомлялося, з листопада минулого року до 28 лютого поточного року Східно-чорноморське державне басейнове управління охорони, використання і відновлення водних живих ресурсів і регулювання рибальства заборонило вилов риби в акваторії Ялтинського порту. Заборонена зона визначена в 100 метрів від берега в Ялтинському морському пасажирському порту, у вантажному порту, в порту «Артек».

Новини Криму

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com