Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Святі Гори на Донеччині збільшилися на 20 гектарів
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4153   
Понеділок, 25 січня 2010 12:59

Святі ГориПрезидент України Віктор Ющенко створив два національних природних парку і розширив територію вже існуючого. Відповідні укази підписані 22 січня 2010 року.

 

Як стало відомо, Ющенко ухвалив створити національний природний парк Хотинский на території Хотинского, Кельменецкого і Сокирянского районів Чернівецької області, - повідомляє «Кореспондент». Також на території Верховинского району Івано-Франківської області створений національний природний парк Верховинский. Його територія - 12022,9 гектара.

Крім того, Президент розширив територію національного природного парку Святі Гори в Слов`янському районі Донецької області.

Вона збільшена на 20 гектарів. При цьому з території парку вилучене 3,5 гектари земель для подальшого надання їх в постійне користування Свято-успенському Святогірскому чоловічому монастирю для відновлення його культових споруд.

Нагадаємо, раніше, 12 грудня, Президент України Віктор Ющенко підписав 15 указів про створення заповідників, національних парків і бот садів.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com