Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Через масове знищення бродячих тварин Україна може опинитися у центрі міжнародного скандалу
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 14128   
Понеділок, 25 січня 2010 13:12

Швейцарські захисники тварин попереджають про намір почати широку інформаційну кампанію, направлену на боротьбу з жорстоким поводженням з тваринами в Україні. Зокрема, вони збираються чинити тиск на УЄФА напередодні проведення Євро-2012, а також звернутися до впливових громадських діячів з проханням вплинути на українські власті.

Зокрема, зоозахисники з організації «SOS Schats» в листі, адресованому міністрові охорони навколишнього природного середовища України, заявили: ««... Ви повинні зрозуміти, що населення Швейцарії (політики, віп-персони, журналісти, артисти, захисники тварин і довкілля) звертаються до вас із проханням зупинити цинічне знищення тварин у вашій країні. Ми інформуємо населення і віп-персон Німеччини, Франції, Великобританії, США та інших країн про ситуацію з тваринами у вашій країні. Ми продовжуємо тиснути на УЄФА, вимагаючи, щоб вони довели нашу стурбованість до керівництва вашої країни».

При цьому представники «SOS Schats» чекають від української сторони швидких і рішучих дій, направлених на запобігання жорстокому поводженню з бродячими тваринами.

«Ми очікуємо від вас відповіді до кінця січня 2010 року. Якщо змін не буде, ми залишаємо за собою право звернутися до міжнародної преси, політиків, віп-персон тощо. Ми вже вийшли на контакт із Джорджем Клуні та Девідом Бекхемом», - пишуть швейцарські захисники тварин.

Європейських зоозахисників вже підтримали брати Шумахери, Бріджіт Бардо, а також Володимир Кличко.

Швейцарські зоозахисники спільно з українськими колегами вже не вперше звертаються до українського уряду. Перший лист до України був надісланий у квітні 2009 року. У листопаді минулого року Міністерство охорони навколишнього середовища відправило швейцарцям відповідь, яку вони розсцінили як «цинічну».

Докладніше про ситуацію, а також чим може загрожувати Україні початок подібної кампанії, читайте в статті Андрія Капустіна «Останнє європейське попередження» в свіжому номері «ДТ».

http://www.dt.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com