Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Урбанізація знищує угіддя ?
( 1 Vote )
Написав Ірина Маленевич Переглядів - 6182   
Середа, 27 січня 2010 10:08

Урбанізація знищує угіддяЧимало членів Львівського міського товариства мисливців та рибалок незадоволені та нарікають на стан мисливських угідь, які належать цьому товариству.

Незважаючи на те, що члени вправно сплачують внески у 150 грн. в рік, угіддя вкрай занедбані, а єгеря в день з вогнем годі віднайти!

utmr_lv«Угіддя вкрай в жахливому стані, не придатному для життя тварин, і для полювання. Володимир Дуда нічого не робить на своїй посаді, взагалі невідомо чим він займається і куди йдуть наші внески!», - мисливець Тарас, член товариства.

Аби з'ясувати чому за угіддями не доглядають та куди спрямовують кошти від членських внесків «мисливський портал» звернувся до Володимира Дуди, голови Львівського міського товариства мисливців та рибалок. Щоправда пан Дуда був вельми зайнятий і навідріз відмовлявся від зустрічі та будь яких коментарів. «Немає про що говорити.

utmr_LV_navariaМисливські угіддя розташовані в приміській зоні. Там люди відпочивають, їздять на природу, на шашлик. Звіра там не може бути, звір звідти тікає.», - зазначив Володимир Дуда.

 

Ірина Маленевич

 

 Коментарі  

 
#9 Юрій Бондар 22.02.2010 18:45
Небачив я ніколи ніякого єгера, правда і зайців небачив також. Великі угоддя а зайця катма. Лисів багато і псів бродячих.
 
 
#8 Андрій Винники 19.02.2010 15:04
Вибори голови товариства мають бути прозорими і чесними. Інакше будемо пікетувати обласну раду і вимагати, щоб в Львівського УТМР забрати угіддя і передати Лісовику, у них порядок в лісі.
 
 
#7 В.Шевчук 19.02.2010 14:43
Львівський УТМР не вміє господарювати. Мати стільки угідь, таку кількість мисливців і не навести порядок? Цікаво яку освіту мають керівники Львівського УТМР? Може хтось напише?
 
 
#6 ярий 30.01.2010 23:45
У львівському утмр взагалі "фантастична катастрофа"дякуючи місцевій владі.А за них ще хтось голосує на виборах.
 
 
#5 Ziko 28.01.2010 11:44
Так це не тільки в Львівському УТМР бардак,
з УТМРів працюють по справжньому максимум 3-4 райони.
 
 
#4 Чишки А 28.01.2010 01:10
браконьєри вистрілюють зайців ще до сезону охоти з машин вночи, зайця нема зовсім
 
 
#3 мисливський клуб Карпатське братство Діани 28.01.2010 00:02
Фактор великого міста справді створює негативне навантаження на розташовані поблизу мисливські угіддя. В першу чергу це проблема браконьєрства, адже велика кількість фактів порушень правил полювання та рибальства залишається не зафіксованими, відповідно браконьєри уникають покарання. Зокрема це стосується незаконного полювання в нічний час з застосуванням транспортних засобів та незаконний вилов риби за допомогою сіток та електроструму. Це і велика кількість як членів товариства, так і звичайних мисливців, які одномоментно полюють в мисливських угіддях, що не завжди відповідає пропускній спроможності угідь. Результатом є відсутність належного приросту мисливських тварин. Члени товариства повинні гуртом опікуватися мисливськими угіддями, заготовлювати корма та підгодовувати звірів у зимовий період, разом з єгерською службою та природоохоронни ми органами боротися з браконьєрством, проводити роз'яснювальну роботу серед населення. Тільки при належному здійсненні комплексу цих заходів будуть відчутніми позитивні зміни в мисливсько-рибальських угіддях товариства.
 
 
#2 Eger 27.01.2010 21:59
Брехня! Урбанізація на 40 тис га мисливських угідь ? :-*
 
 
#1 Ігор8 27.01.2010 15:07
На Сухоріччя угіддя занедбане - колись одні з кращих в області по полюванні на пернатих :sad:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Powered by HuntingUkraine.com