Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Запоріжжі діти створили 10 «шкільних лісництв»
( 0 Votes )
Написав day.zp.ua Переглядів - 10839   
Середа, 27 січня 2010 11:52
Шкільне лісництвоНа сьогоднішній день по всій Запорізькій області працює 10 «лісництв» для дітей. Такі гуртки, в яких працюють фахівці лісничої справи, відкривають, як правило, при школах. Як розповів заступник директора запорізького лісництва Анатолій Каріцкій, одне з найсильніших «дитячих лісництв» зараз працює в Пологівському районі Запоріжжя.

«Пологівське дитяче лісництво зараз вважається найсильнішим. До речі, не так давно і на Бабурка на базі 92-ї середньої школи було відкрито шкільне лісництво. Побільше б таких організацій для дітей. Самі розумієте, школярі в цей час займаються цікавою для себе справою, а не деструктивизмом. Діти вчаться вирощувати хвойні, збирати насіння, планувати посадки і т.д. Адже, людина, яка сама хоч раз в житті зібрала насіння сосни, своїми руками їх посадила і вирощувала протягом кількох років, ніколи не буде абияк рубати це дерево...», - сказав Анатолій Каріцкій.

Джерело - day.zp.ua
 Коментарі  

 
#1 мисливський клуб Карпатське братство Діани 27.01.2010 23:36
Цікавою є ініціатива Запоріжських педагогів та лісівників. Направду актуальною є народна мудрість, що все нове - це добре забуте старе. Адже ще раптом 20 років тому при багатьох школах функціонували гуртки природоохоронно го спрямування. Якщо б зараз відновити роботу таких гуртків, або принаймі секцій, результат був би надзвичайно позитивним, це була б альтернатива інтернет-закладам та гральним автоматам.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com