Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Парламент запровадив кримінальну відповідальність за використання електроструму при здійсненні рибальства
( 3 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 14826   
Середа, 27 січня 2010 15:18
Верховна Рада України підтримала пропозиції заступника Голови ВРУ Миколи Томенка до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання, охорони, використання і відтворення тваринного світу” (р.н.1154) щодо посилення відповідальності за використання електроструму при здійсненні рибальства.         
Під час свого виступу М.Томенко сказав: «Браконьєрство з використанням варварських методів масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу в останні роки набуло таких загрозливих розмірів, що законодавці були просто зобов’язані адекватно прореагувати прийняттям відповідного законодавчого акту».
Микола Томенко, заручившись численною підтримкою громадських рибальських організацій, став ініціатором посилення кримінальної відповідальності за зайняття незаконним рибним промислом, а саме за рибальство з використанням вибухових, отруйних речовин та електроструму.
«Засоби електролову буквально «стерилізують» водойму, вбиваючи і пошкоджуючи все живе в радіусі дії струму. Шкода від їх використання часом переважає інші фактори негативного впливу: забруднення стічними водами, пошкодження та засмічення берегів», - наголосив М.Томенко.
 Коментарі  

 
#2 мисливський клуб Карпатське братство Діани 27.01.2010 23:18
Відчувається перша ластівка позитивного руху в напрямку посилення відповідальност і за порушення природоохоронно го законодавства в частині боротьби з браконьєрством. На черзі запровадження кримінальної відповідальност і за порушення правил полювання, особливо за незаконне полювання в нічний час з використанням автомототранспо рту.
 
 
#1 WALLY 27.01.2010 16:26
GOOD !
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com