Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Переполохом закінчився візит невідомого звіра до прикарпатського села Сілець
( 0 Votes )
Написав Оксана Кваснишин, Остап Трощук Переглядів - 14817   
Середа, 27 січня 2010 21:30

Тварина ходила дахами та подвір'ями, але ідентифікувати її не змогли навіть досвідчені мисливці з лісниками. Вони ретельно вивчають сліди і радять селянам тримати птицю та кролів під замком.


Підозрілі сліди на снігу підняли на ноги прикарпатське село Сілець. Відбитки лап невідомої тварини люди побачили на своїх подвір'ях та навіть дахах будинків. Селяни пригадують - напередодні гавкали собаки, а зранку знайшли надто великі сліди - завширшки п'ятнадцять сантиметрів і завдовжки - сорок.
Андрій Янківський, житель села Сілець: «Ми не заходили після того як випав сніг в город. Всюди сліди. Там - на хаті, тут, бачите? І там далі».

Вісімдесятирічна бабуся Юстина злякана і здивована. Селяни підозрюють, що це могла бути куниця, проте старенька у це не вірить - усі кури та кролі на місці. Не вкрадено жодної живності у всьому селі. Хоча сліди свідчать - тварина побувала на даху кожної другої хати у Сільці.

Юстина Байдачок, жителька села Сілець: «Я ще такого не виділа ніколи. Та вже вісімдесят років маю».

Лісничі з'ясовують чи могла це бути куниця. Кажуть, у цих краях їх багато. Але поки у мисливському господарстві усі збиті з пантелику.

Олег Проців, головний спеціаліст Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства: «Здивувався дійсно, що тварини ходять по дахах. Для мене це є взагалі - це я перший раз бачу».

Лісівники сфотографували сліди і обіцяють з'ясувати особу нічного гостя якнайшвидше. Поки впевнені: до людських осель тварина приходила у пошуках поживи. Люті холоди внесли свої корективи у життя диких звірів. Навіть птахи переселились поближче до людей. Спрацював інстинкт самозбереження.

 

«Факти»

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com