Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Кременчуцькому водосховищі під льодом загинуло понад 7 тонн риби
( 1 Vote )
Написав glavred.info Переглядів - 17141   
Понеділок, 01 лютого 2010 13:18

У Кременчуцькому водосховищі в урочищах "Байкал" та "Очеретяний" Черкаської області гине риба. Про це в Головному управлінні Держрибохорони у Черкаській області, зазначивши, що це одні з найбільших нерестовищ області, їх площа сягає 250 гектарів, пише УНІАН.


За даними управління Держрибохорони, в результаті надзвичайної ситуації втрати рибного господарства Черкаської області становлять понад 2,5 млн. грн. За попередніми підрахунками, від удушення загинуло 7 тонн молодняку коропа, ляща, сома, пліток і сазана. Риба гине від того, що 15-сантиметровий шар льоду тисне мальків риби на мілині, і від нестачі повітря вони гинуть. Проблема в тому, що восени рівень води в цих урочищах падає, і риба виявляється відрізаною від водосховища. Якщо б викопати рів, який би з'єднував урочища з Кременчуцьким водосховищем, то проблеми б не було, заявили в управлінні Держрибохорони.

На днопоглиблювальні роботи потрібно близько 1 млн. грн. і дозволу від прилеглих до водосховища сіл. Гроші вже є, але немає узгодження двох сільських рад - Лесковскої і Червонослобідської.

Зараз працівники Головного управління держрибохорони в Черкаській області разом з рибалками роблять ополонки для доступу повітря, очеретяні "подушки" і насичують воду киснем, перекачуючи помпою воду з ополонки в ополонку.

У минулому році в урочищах "Байкал" та "Очеретяний" загинуло понад 30 тонн риби.

Джерело - glavred.info

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com