Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Луцькому зоопарку гинуть тварини. Свідки кажуть – від холоду і голоду, влада – від туберкульозу
( 0 Votes )
Написав ZIK Переглядів - 13320   
Понеділок, 01 лютого 2010 14:33

Лань

Під час лютих морозів у Луцькому зоокуточку загинула щонайменше одна тварина - лань.

За версією відділу екології Луцької міськради, лань загинула не від морозів, які спостерігалися у Луцьку

 


Заступник начальника відділу екології Луцької міськради Анатолій Гламазда розповів, що в зоопарку загинула лише одна тварина - лань. Вона, мовляв, кілька місяців хворіла на туберкульоз, тож днями таким померла. Наразі у відділі екології очікують на висновок ветсанекспертизи, але попередня версії загибелі тварини - туберкульоз. Хоча, припустив Анатолій Гламазда, холодна погода могла ускладнити стан здоров'я лані.

Більше тварин, кажуть луцькі чиновники, у зоокуточку не гинуло.

У відділі екології кажуть, що через морози до підсобного господарства у прилуцькому селі Промінь вивезли 24 особини, натомість у зоопарку лишилися 123 тварини. Вольєри для тварин у зоокуточку утеплили, корму також вистачає, - зазначив Гламазда.

Натомість у трудовому колективі розповідають інакше. Працівники зоопарку, які побажали лишитися неназваними, стверджують, що лань загинула від холоду. Адже тварина лише наприкінці травня народилася, тож якби у неї був туберкульоз, то на нього б захворіли й інші мешканці зоопарку.

Люди розповідають, що в зоопарку загинули як мінімум п'ять тварин, хоча дехто каже, що і більше. Вони нагадали випадок, коли перед Новим роком померла олениця. За версією адміністрації, тварина померла від старості, люди ж стверджують, що її розірвали пси. «Вона настільки ослабла від голоду, що не могла відбиватися від собак», - каже людина, яка бачила це з-за огорожі. Ба навіть більше, у цей момент неподалік не було нікого із працівників зоопарку.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com