Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Рибалки стверджують, що рибінспекція не реагує на браконьєрів, – з засідання у Львівській облраді
( 0 Votes )
Написав ZIK Переглядів - 2778   
Вівторок, 02 лютого 2010 12:58

Від рибалок Львівщини на адресу обласної ради надійшло 34 заяви та скарги щодо масових порушень правил рибальства та браконьєрства на водоймах області та бездіяльність контролюючих органів. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Львівської обласної ради

Депутати заслухали інформацію заявників та ознайомившись з матеріалами поданими на розгляд комісії. Рибалки стверджують, що рибінспекція не реагує на їх повідомлення про вияв браконьєрів на водоймах Сокальського району та Добротвірському водосховищі. Також рибалки висловлюють припущення, що саме ті органи, які мають забезпечувати дотримання правил рибальства, «покривають» правопорушників.

На засідання були запрошені начальник Головного Державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області Микола Сивоус, заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Леонід Кравець та представники заявників та скаржників.

Не отримавши вичерпних пояснень контролюючих органів, депутати звернулися до Державної екологічної інспекції у Львівській області та Головного Державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області з вимогою надати інформацію про кількість виявлених правопорушень та притягнутих до відповідальності за браконьєрство та порушення правил рибальства та повернутися до розгляду цього питання на наступному засіданні.

Голова комісії Михайло Коваль пообіцяв рибалкам навести справедливість у цій справі і взяв це питання на особистий контроль.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com