Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Бізнесменів просять допомогти врятувати «Молочний лиман»
( 0 Votes )
Написав Oksana Keryk Переглядів - 5847   
Середа, 03 лютого 2010 08:27

Молочний лиманЗаказник загальнодержавного значення «Молочний лиман» потребує очистки. Запорізькі чиновники стверджують, що їм самим ця справа не під силу, тож пропонують залучити до очистки гирла і бізнесменів, які ловлять рибу у цьому районі.

 

У гідрологічному заказнику «Молочний лиман» нерестяться цінні сорти риб Азовського моря, а на його берегах розташовані місця гніздування різноманітних птахів. Відтак, як заявив під час наради заступник голови Запорізької обласної ради Леонід Анісімов, проблеми Молочного лиману - це питання не тільки обласного рівня, адже він має загальнодержавне і міжнародне значення. Тому необхідно, щоб прискорився процес підписання Указу президента про створення Національного
природного парку «Приазовський», що допоможе сформувати комплексний підхід до вирішення проблеми Молочного лиману. Окрім того, на думку чиновників, обов'язково до процесу очистки лиману потрібно залучати бізнесменів. Зокрема, вони пропонують міжобласній Южно-Азовській спілці риболовецьких колгоспів в 2010 році виробити пайову участь фінансування робіт з розчистки гирла заказника. Також необхідно провести науково-дослідні роботи з комплексної реабілітації річок, що живлять Молочної лиман, - це допоможе відновити його гідрологічний баланс.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com