Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Преса
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 24469   
Середа, 03 лютого 2010 16:44

В цьому розділі представляємо до Вашої уваги інформацію про періодичні видання на мисливську та рибальську тематики, а також анонси випусків.

Єдине спеціалізоване видання в Україні, що висвітлює не тільки усі напрямки діяльності лісового і мисливського господарства нашої країни,а й представляє новітні досягнення в галузі обладнання для лісового сектора.
Журнал МС «Мисливські собаки та все, що потрібно на полюванні» – навігатор у світі мисливствознавства й мисливського собаківництва. Журнал спеціалізований. Видається Федерацією мисливського собаківництва України (ФМСУ).
Prestige hunter
Украинский иллюстрированный рекламно-информационный независимый журнал об охоте, рыбалке, охотничьем хозяйстве, оружии, боеприпасах, снаряжении и собаководстве.
 

Передплатний індекс 74244 Останній випуск

Передплатний індекс 91865 Останній випуск Передплатний індекс 91865 Останній випуск 

Лісовий вісник

Лісовий вісник«Лісовий вісник» – видання, на сторінках якого висвітлюються досягнення і проблеми галузі лісового та мисливського господарства, надається інформація про стан навколишнього природного середовища, публікуються всеукраїнські та міжнародні новини екології, а також факти й розповіді з життя тварин, рослин, мальовничі, не відомі нам куточки України.

Журнал "СВОЙ"

СВОЙ мир мужских увлеченийЖурнал «СВОЙ мир мужских увлечений» - єдине видання про різнобічні чоловічі захоплення. Журнал для справжніх чоловіків і про справжніх чоловіків. СВІЙ серед своїх!

- Це - Територія тільки чоловічих інтересів, занять і захоплень, де поважають і поділяють вподобання сильної половини людства.

 

Передплатний індекс 89631

Останній випуск 

 

-----

Найти работу легко. Портал jewspace.org предлагает множество вариантов по всей Украине, с его помощью Вы запросто найдете то что ищете, будь-то работа в Днепропетровске, Киеве, Львове, Харькове или в любом другом городе Украины.

-----

 Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com