Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Садково-рибне фермерське господарство "Добротвірський рибзавод"
( 7 Votes )
Написав Роман Депа Переглядів - 10347   
П'ятниця, 05 лютого 2010 14:58

Добротвірський рибзаводДане фермерське господарство займається розведенням рослиноїдних порід риби (товстолоб, амур), які є природними біомеліораторами (поїдають синьо-зелені водорості), чим очищають Добротвірське водосховище. На сьогоднішній день рибдільниця виконує програму з розведення цінних порід риби (осетр, сом, веслоніс, карп, японська кольорова риба КО , та інш.), всього 16 видів риби, з яких веслоніс, стерлядь та золотий карась занесені до Червоної книги України.

Добротвірський рибзаводРоботи з розведення рибопосадкового матеріалу (личинка, мальок, крочка) зазначених порід риби проводиться фахівцями - рибоводами на садкових лініях, зареєстрованих Департаментом рибного господарства, Державною організацією " Виконавче бюро" (видано суднові білети серії ЯЛВ 0009 та ЯЛВ 0010, з місцем постійного базування Добротвірське водосховище Кам"янко-Бузький район Львівської області) .

До пропонованого рибопосадкового матаріалу надаються відповідно до чинного законодавства всі необхідні документи (накладні , ветеринарне свідоцтво тощо).

В результаті використання садково - рибних ліній на базі термальних вод Добротвірського водосховища в період з 2006 - 2009 рр., стало можливим отримати 5 - 6 млн. - личинок рослиноїдних порід риби, 1 - 1.5 млн. - карпових та інших.

Добротвірський рибзаводВ 2010 р., заплановано додатково провести нерест веслоноса, маточне поголів"я якого в кількості 102 шт. акліматизовано та адаптовано протягом чотирьох останніх років на згаданих садкових лініях.

Також підростає ремонтне поголів"я стерляді - 3 - 2 річка, з метою отримання власного маточного поголів"я.

Як пропонувалось у 2005 - 2009рр., ми готові до співпраці в галузі відтворення зникаючих порід риби, занесених до "Червоної книги", а саме
- веслоноса, стерляді, золотого карася та інш. і можемо надати, у відповідності до програм проекту, рибопосадковий матеріал (личинку, мальок, крочку).

Роман Депа

"Добротвірський рибзавод"
Львівська область
Кам"янка - Бузький район
с. Руда
хутір Березина

+380 676700977

Добротвірський рибзавод

 Коментарі  

 
#2 Степанюк Андрій 08.07.2010 19:14
Як можна позбутися позеленіння води на ставку?
 
 
#1 roman67 05.02.2010 20:38
дякую за рекламу. одне уточнення ( японська кольорова ( КОІ )
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com