Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Польового горобця оголосили птахом - 2010
( 30 Votes )
Написав Oksana Keryk Переглядів - 20147   
Субота, 06 лютого 2010 10:47

Горобця польового обрано птахом 2010Горобця польового обрано птахом 2010 року. Такий «титул» цьому птаху надало Українське товариство охорони птахів. Водночас організація запрошує усіх до спостережень за цим видом у природі.

 

Горобець в Україні трапляється повсюдно. Цей вид є представником родини Горобцевих, до якої входить також інший дуже чисельний і поширений вид горобець хатній (окрім цих двох видів, в Україні зрідка трапляються горобець чорногрудий і горобець скельний). Обидва види доволі схожі між собою, але знаючи основну характерну рису горобця польового, ви не матимете труднощів із визначення виду. На відміну від свого хатнього родича самець і самка горобця польового однаково забарвлені.
Горобець польовий має каштаново-коричневий верх голови, а не сірий як у горобця хатнього; білуваті щоки, чорну пляму (дужечку) на щоках (у хатнього горобця її немає); чорна пляма на волі помітно менша, ніж у хатнього горобця. Розмірами польовий горобець дещо менший і стрункіший від хатнього.
Польовий горобець, хоч і супроводжує людину повсюдно, але частіше гніздиться в природних умовах - у парках, великих садах, чагарниках, гаях, на узліссях. Найчастіше він мостить гніздо у дуплах, штучних гніздівлях, норах, гніздах білих лелек і інших подібних місцях, тоді як хатній горобець зазвичай облаштовується під дахами людських осель.

 

Українське товариство охорони птахів

 Коментарі  

 
#2 s_kopylets 19.10.2010 18:56
Цитую Улясік:
Прикольно ;-) ;-) :-* :P :sigh: :D

Слівце "прикол, прикольно" із жаргону наркоманів, чи варто його вживати нормальним людям?!
 
 
#1 Улясік 17.10.2010 23:30
Прикольно ;-) ;-) :-* :P :sigh: :D
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com