Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Закарпатті вовки перестріли хлопця, який вночі повертався додому
( 2 Votes )
Написав Юрій Бабічин Переглядів - 15592   
Вівторок, 09 лютого 2010 13:57

Напад вовківНапад вовків на людину - явище рідкісне, і за останнє півстоліття такі факти з трагічним фіналом на Закарпатті не фіксувалися. Проте цими днями втішну тенденцію ледь не було порушено.

 

Житель віддаленого гірського присілку Красний, що на околиці села Синевирська Поляна (Міжгірщина), дорогою, яка веде поміж ліс, вночі повертався додому. Для Романа долати шлях протяжністю 4 км із центру села до власної оселі - звична справа за будь-якого періоду доби. Хлопець ніколи не боявся лісової темряви, а тієї ночі тим паче, оскільки було місячно.

Та цього разу спокій жителя віддаленого присілку порушили кілька вовків, які несподівано його перестріли. На диво, хижаки не квапилися нападати. Молодик не на жарт перелякався, однак не розгубився, негайно зателефонував із мобілки сусіду і попросив його терміново виїхати йому назустріч на автомобілі.

Водій не забарився і таким чином врятував людину від жахливої смерті. Проте без втрат тієї ночі не обійшлося: сіроманці загризли оленицю. Служба лісової охорони негайно зреагувала, проте вовки вже встигли мігрувати на північ і, найімовірніше, перейшли на територію сусідньої Івано-Франківської області.

Нахабністю цих хижаків за останні роки на території Міжгірщини нікого не здивуєш. Сіроманці неодноразово взимку нападали на собак, а влітку крали овець з отар, що пасуться на полонинах. Хоча вовки вважаються санітарами лісу, проте шкоди від них значно більше, аніж користі. Тому важливо регулювати чисельність хижаків, адже одна самка навесні приносить приплід 6-10 вовченят, через що сіроманців розвелося чимало. Зважаючи на це, НПП "Синевир" взяв дозвіл на відстріл кількох вовків.

 

"Старий замок "Паланок"
Источник: zakarpattya.net.ua

ФОТО: Malarstwo polskie / Alfred Wierusz-Kowalski
"Napad wilków", ok. 1890, olej na płótnie, 74 x 120,5 cm, Muzeum Narodowe, Wrocław

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com