Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
В Україні ввели кримінальну відповідальність за використання рибалками струму та вибухівки
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12788   
Субота, 13 лютого 2010 12:55

використання рибалками струмуПрезидент України Віктор Ющенко 5 лютого підписав прийнятий парламентом 21 січня 2010 року Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства, полювання та рибальства, охорони, використання і відтворення тваринного світу», - повідомляє прес-службі Президента.

 

У закон, зокрема, внесено норму щодо посилення кримінальної відповідальності за зайняття незаконним рибним промислом, а саме за рибальство з використанням вибухових, отруйних речовин та електроструму, яку вніс заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

Коментуючи необхідність введення цієї норми, М. Томенко наголосив, що браконьєрство з використанням варварських методів масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу в останні роки набуло таких загрозливих розмірів, що законодавці були просто зобов'язані адекватно прореагувати прийняттям відповідного законодавчого акту. «Засоби електролову буквально «стерилізують» водойму, вбиваючи і пошкоджуючи все живе в радіусі дії струму», - сказав М.Томенко.

Окрім того, М.Томенко наголосив, що з огляду на те, що дана норма є новою в українському законодавстві, органи виконавчої влади, зокрема Державний комітет рибного господарства України, повинні дати спеціальні роз'яснення регіональним підрозділам та відповідним інспекціям щодо їх дій в частині її застосування.

 Коментарі  

 
#2 zbyr@i 18.02.2010 11:51
давно б так!
 
 
#1 мисливський клуб Карпатське братство Діани 15.02.2010 11:19
НАРЕШТІ!!!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com