Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Дорога для майбутнього
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 19816   
Понеділок, 07 липня 2008 23:13

 1.jpeg

Саме так назвав лісову дорогу на території ДП «Добрянський лісгосп» заступник Голови Державного комітету лісового господарства України Олексій Дмитрович Пристая, побувавши на її будівництві. Зазначимо, що пролягає вона через ліс у напрямку з Олешні на Ловинь — протяжністю 2,1 км — і споруджується за власні кошти лісгоспу.

Та це не звичайна дорога лісогосподарського призначення, якою вивозитиметься добута деревина. Головне: вона служитиме людям, місцевим жителям і приїжджим.

2.jpeg

Адже навколишні ліси славляться грибами та ягодами, до того ж , тут прекрасні місця для відпочинку. Дійсно, можна впевнено сказати, що цей упорядкований відрізок лісового шляху став своєрідним шляхом у прийдешні кращі часи.  Варто додати, що на території Добрянського лісгоспу це вже не перша лісова дорога. Одна з них — з грунтово-щебеневим покриттям протяжністю 0,75 км — була споруджена за кошти держбюджету у 2007 році на території Олександрівського лісництва. Інша — в Олешнянському лісництві довжиною 4,3 км. 3.jpeg Отож не випадково на базі Добрянського лісгоспу був проведений міжобласний семінар на тему будівництва лісових доріг. У цьому заході взяли участь начальники управлінь лісовогота мисливського господарства північно- східного регіонуУкраїни, а також всі директори державних лісових господарств Чернігівщини. Відрадно: було про що розповісти і що показати поважним гостям начальнику обласного управління І.О.Горохівському та директору Добрянського лісгоспу М.Г.Сороці. Відмітимо, що при будівництві лісових доріг вдало поєднуються державне фінансування з власними коштами, отриманими завдяки економічній ефективності. Звідси випливає висновок: є робота і місцевим дорожньо-будівельним організаціям. Зокрема, на бідівництві дороги з Олешні на Ловинь якраз і задіяні виробничники Ріпкинського «Райавтодору» (начальник Ю.М. Ткаченко). Як кажуть, вигідно і замовникам, і виконацям. 4.jpegУчасники семінару пішки пройшли кожною з трьох доріг, прискіпливим професійним  поглядом помічаючи найменші дрібниці. У ході цієї ділової екскурсії заступник голови райдержадміністрації М.В. Анісовець та заступник голови районної ради В.М.Грищенко детально ознайомили гостей з перспективами шляхового будівництва у районі. А сільський голова з Олешні Н.П. Авраменко зазначила, що нарешті дороги проляжуть і до малих сіл та хуторів — і це значно поліпшить якість життя їх мешканців.  Між іншим, гість із Києва О.Д.Пристая «виставив» позитивну оцінку роботі майстрів будівництва лісових доріг та місцевої влади щодо подальшого соціально-економічного розвитку району.

 

Ліси Чернігівщини, як і ліси всієї України, у надійних і працелюбних руках. М. Тищенко,Журнал «Ліси Чернігівщини»

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com