Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Постійні загони мисливців для відстрілу диких і бездомних тварин за межами міст і районів області
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12568   
Неділя, 28 лютого 2010 16:02

Влада Луганщини пропонує створити постійні загони мисливців для відстрілу диких і бездомних тварин за межами міст і районів області, яких забезпечуватимуть зброєю та патронами.

Про це йшлося під час спільного засідання надзвичайної протиепізодичної комісії та комісії з надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

Крім того, заступник голови Луганської облдержадміністрації Олександр Ольшанський доручив посилити роботу з ліквідації тварин, які можуть становити загрозу життю і безпеці людей.

Так, Ольшанський заявив, що подія в Антрацитівському районі свідчить про недостатню роботу служб області, які відповідають за відстріл і усипляння диких і бродячих тварин.

Нагадаємо, що 23 лютого поточного року в лісосмузі недалеко від с. Картушино Антрацитівського району було виявлено труп неповнолітньої дівчинки. В результаті дослідження трупа дівчинки встановлені тілесні ушкодження у вигляді ран від укусів. Причиною смерті дитини стала втрата крові. Під час проведення додаткового огляду місця події експерти встановили, що численні сліди тварин - сліди двох собак великих порід.

proUA

 Коментарі  

 
#2 zbyr@i 10.03.2010 21:54
А які саме "екземпляри" тварин будуть підпадати під "ДИКИХ І БЕЗДОМНИХ", тобто де буде знаходитись "МЕЖА між ... і ..."?
Чи не буде "прикрих помилок"? Чи врешті решт скажуть: "Сталося непорозуміння"... :-?
 
 
#1 Максборода 01.03.2010 17:03
Подібні загони повинні бути в кожному місті. Мисливці тренувались би у міжсезоння приносячи користь мисливським господарствам, винищуючи шкідників небезпечних для людей в тому ж числі.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com