Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливські угіддя захоплюють багатії
( 0 Votes )
Написав Микола МАРЧЕНКО Переглядів - 9534   
Понеділок, 08 березня 2010 12:27

Мисливські угіддя захоплюють багатіїДикого кабана 2008 року під Попівкою на Миргородщині підстрелив місцевий Олександр Педорич (ліворуч). Поруч із ним - Володимир Деркач, він стояв у загінці. Тутешні мисливці нарікають, що скоро в угіддях залишиться дуже мало диких звірів(фото з архіву Миргородської райради УТМР)

 

Любителі полювання Миргородщини стривожені тим, що місцева організація Українського товариства мисливців і рибалок може заборонити їм доступ до угідь. Переживають, що полюватимуть там лише харківські та київські посадовці й бізнесмени.

- Інакше, як прихованим рейдерством, це не назвеш, - обурюється 52-річний Борис Борисенко. - Товариство створено і діє за рахунок членських внесків. Чому умови для його членів гірші, ніж для мисливців у держлісгоспі?

Люди скаржаться, ціни на мисливську ліцензію товариство встановлює на власний розсуд. Якщо в лісгоспі дозвіл полювати на кабана коштує 1 тис. грн, то в УТМР за такий самий із мисливців вимагали 3,5 тис. грн. Місцеві впевнені, це робиться, аби віднадити їх від полювання. Кажуть, приїжджим із Харкова ліцензію продають по 10-12 тис. грн.

Тутешні бояться, що найкращі мисливські угіддя потраплять у чиюсь власність.

- В області мисливські угіддя хочуть захопити нувориші з мішками "зелені", - розповідає 67-річний Михайло, колишній член Товариства. - Обласна організація УТМР через обласну раду погодила створення окремого мисливського господарства у Великобагачанському районі. Це 11 тисяч гектарів лісів, боліт, луків по обидва боки траси Київ - Полтава понад Пслом.

Михайло каже, місцевих мисливців у те господарство не пускають.

Приїжджим ліцензію продають по 10-12 тисяч

 

- Виходить так, що хто там живе, хрєн матиме право полювати. Дуже це доходне місце. За нього можуть і горло перегризти.

Керівництво миргородської організації УТМР звинувачення мисливців спростовує.

- Це брехня, що ми за 10 тисяч продаємо ліцензії на відстріл парнокопитних, - обурюється голова райради Товариства Василь Лукаш, 47 років. - У нас харківських мисливців немає. Є люди, що живуть у Харкові, але стоять на обліку в нас. Платять, як інші, членські внески.

 

Джерело: gazeta.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com