Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Австралійська вівчарка (Australian Shepherd) FCI 342
( 9 Votes )
Написав Олег Хорошун Переглядів - 6493   
Понеділок, 08 березня 2010 13:36

Австралійська вівчарка Australian Shepherd FCI 342Батьківщиною є США (Австралія не є батьківщиною даної вівчарки,тому її назва не вірна)
Австралійська вівчарська собака була виведена в середині XVIII ст. з використанням коллі, дінго, бультерєра і далматина в якості витривалого пастуха великої рогатої худоби. Ця собака - якісний генетичний продукт: вона, можливо, не надто красива проте цілком виконує свої функції.

 

Австралійська вівчарка-відмінна пастухова порода, витривала,міцна, здорова і надзвичайно енергічна,дружелюбна до людини,проте постійно на сторожі і готова до захисту свого стада чи власника. Вона може виконувати з місця найнеймовірніші стрибки та оберти, необхідні, щоб заганяти норовливу велику рогату худобу. Про силу цих собак і їх витривалість ходять легенди, тому за ними слід добре доглядати: хворою, вона продовжує трудитися, поки цього хто-небудь не помітить. Вона зовсім не годиться в якості сімейної собаки, хоч дуже легко піддається дресурі.

Австралійська вівчарка (Australian Shepherd) FCI 342 Свою неймовірну активність і почуття обов'язку задовільняє тільки тоді, коли доводиться переганяти стада великої рогатої худоби. Австралійська пастушкова собака при всіх своїх позитивних якостях не годиться в якості "першої собаки". Їй необхідні не тільки корм та ласка - їй необхідне керівництво. Ця собака не потребує особливого догляду за шерстю, проте їй необхідний вигул.
Висота в холці: кобелі 50-57,5 см,

суки 45-52,5 см.
Окрас: глубий або рудий, мармуровий, всі з білими або рудими підпалами чи без них.
Орієнтовна ціна 850 eвро.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com